FORTUNA:LIGA: Skupina o Evropu: Teplice – Hr. Králové (neděle, 15.00)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Varnsdorf – Příbram (neděle, 17.00)

ČFL B: Teplice B – Jablonec B (pátek, 17.00), Ústí n. L. - Kolín (pátek, 18.00), Velvary – Baník Most-Souš (sobota, 18.00), Brozany – Hr. Králové B (neděle, 17.00)

DIVIZE B: Chomutov – Hřebeč (pátek, 19.00), Štětí – Kladno (sobota, 10.15), Cheb – Louny (sobota, 16.00)

Zaměstnanecká liga Deníku v krásném fotbalovém areálu v Travčicích.
Zaměstnanecká liga: Nebeský namíchal pekelný tým. V Travčicích vyhrála 2JCP

KRAJSKÝ PŘEBOR: Černovice – Most-Souš B, Oldřichov – Ústí n. L. (oba sobota, 10.30), Ledvice – Litoměřicko (sobota, 15.00), Brná – Neštěmice, Žatec – Modlany, Vilémov – Proboštov, Jílové - Srbice (všichni sobota, 17.00), Kadaň – Krupka (neděle, 15.00)

I. A TŘÍDA: Nové Sedlo – Šluknov, Lovosice – Dobroměřice (oba sobota, 10.15), Pokratice-Litoměřice – Jun. Děčín (sobota, 14.00), Dušníky – Mojžíř, Strupčice – Spořice, Rumburk – Ervěnice-Jirkov, Libouchec - Bílina (všichni sobota, 17.00), Roudnice – H. Jiřetín (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA A: Lukavec – Žitenice, Trmice – Svádov-Olšinky (oba sobota, 10.30), Chuderov – V. Břřezno (sobota, 10.45), Chlumec – Malšovice, Křešice – Bohušovice, Hostovice – Č. Kopisty, Sebuzín – Roudnice B (všichni sobota, 13.30), Heřmanov – Úštěk (neděle, 17.00)

Zaměstnanecká liga Deníku ve sportovním areálu na Souši v Mostě.
Zaměstnanecká liga Deníku: Týmy Orlenu Unipetrol braly zlaté a stříbrné medaile

I. B TŘÍDA B: Kryry – Podbořany (pátek, 18.00), Osek – Údlice (sobota, 10.30), Lenešice – Duchcov (sobota, 13.30), Meziboří – Březno (neděle, 10.30), Louny B – Málkov, Klášterec – Blažim, Perštejn – Chlumčany, Rašovice – Litvínov (všichni neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR ÚSTECKO: Chabařovice – Vaňov, Střekov – Přestanov (oba sobota, 10.30), Trmice B – Dubice (sobota, 14.00), Skorotice – Neštěmice B (sobota, 15.30), Malečov – Povrly, Tisá – Libouchec B (oba sobota, 16.00)

OKRESNÍ PŘEBOR LITOMĚŘICKO: Černiv – Libotenice, Liběšice – Hošťka, Třebívlice – Libochovice (všichni sobota, 17.00)), Dobřín – M. Lázně (neděle, 15.00), Litoměřicko B – Vědomice, Travčice – Brňany, Straškov-Vodochody – Rovné (všichni neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKO: Un. Děčín – Habartice (sobota, 16.00), Mikulášovice – Un. Roma, Kr. Lípa – Šluknov B, H. Podluží – Boletice, Jiříkov - Verneřice (všichni sobota, 17.00), Šenov – D. Poustevna (neděle, 15.00), Březiny – Benešov n. P. (neděle, 17.00)

Emoce a fanoušci v 7. semifinále Kooperativa NBL mezi Ústím nad Labem a Děčínem
OBRAZEM: Takhle vypadá finálová euforie! Naháči, fanoušci z USA i slzy dojetí

OKRESNÍ PŘEBOR LOUNSKO A ŽATECKO: Kozly – Postoloprty, Měcholupy – Pátek, Cítoliby – Vrbno, Tuchořice – Vroutek (všichni sobota, 17.00), Dobroměřice B – Buškovice, Černčice – Žiželice, Výškov – Holedeč (všichni neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR MOSTECKO A TEPLICKO: Kladruby – Hrob (sobota, 10.30), Soběchleby – SK Dubí, Unčín – Modlany B, Kopisty – 1. FC Dubí (všichni sobota, 15.00), Novosedlice – Oldřichov B (sobota, 16.00), Košťany – Rtyně (sobota, 17.30), Proboštov B – Trnovany (neděle, 10.15), H. Jiřetín B – Ohníč (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR CHOMUTOVSKO: skupina západ: Vejprty – Černovice B, Kovářská – Vilémov (oba sobota, 17.00), SKP Kadaň – Libědice (neděle, 10.30), Radonice – Klášterecká Jeseň (neděle, 15.00), skupina východ: Jirkov – Loko Chomutov (sobota, 14.00), Hrušovany – Droužkovice (sobota, 17.00), Strupčice B – Otvice, Spořice B – Údlice B, Ervěnice-Jirkov B – Březenecká (všichni neděle, 17.00)