Domácí výběr rozhodl o své výhře třemi góly v prvním poločase. „Přijeli jsme pouze s jedním náhradníkem, na lavičku musel i vedoucí mužstva Petr Kurel. Hodně se zlobíme na rozhodčí při druhém brance domácích. Zranil se nám tam stoper Jirchář, jenže se hrálo dál a Most skóroval. Místo Jircháře musel na hřiště právě Kurel. Byla to zlomová situace celého zápasu,“ kroutil hlavou Libor Sklenář, manažer Vilémova.

„Měli jsme své šance, ale bohužel jsme selhali v koncovce. Domácí hráli otevřený fotbal a měli dobrý útok. Na druhou stranu jejich obrana byla prostupnější, jenže jsme toho nevyužili. Měli jsme tlak, ale po čtvrté brance bylo rozhodnuto. Domácí hráli dost ostře, kvůli tomu tam máme nějaké zraněné,“ dodal.

„Neměli jsme poslední zápasy úplně povedené a věděli jsme, že Vilémov rozhodně svojí kvalitu má, což se u nás potvrdilo, i když výsledek může vypadat jako matoucí. Byl to náročný zápas. Nám výrazně pomohlo, že jsme brzy dokázali dát dva góly a hodně jsme se zklidnili. Navíc nám skvěle fungovala obrana, kde soupeř při svých kombinacích narážel. Tam to bylo asi klíčovým faktorem zápasu, že jsme Vilémov udrželi na uzdě, protože směrem dopředu umí být hodně nebezpečný a nepříjemný," zhodnotil vše Stanislav Hofmann, trenér FK Baník Most-Souš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...