Fanoušci museli na první trefu čekat přesně půl hodiny a to dostal hosty do vedení zkušený Václav Štípek. Dvakrát se pak prosadil jeho týmový parťák René Džuban. Sedlo dokázalo už pouze korigovat jednou trefou, kterou v 77. minutě překonal brankáře Aschenbrennera Paul.

„Jsem rád, že jsme minulou výhru potvrdili. Presovali jsme na Nové Sedlo hodně vysoko, protože má zkušenější, ale také starší hráče a to nám vycházelo. Ze druhé šance jsme dali góla, probudili se nám střelci a postupem času si myslím, že jsme drželi zápas ve svých otěžích. Doufám, že o víkendu to opět potvrdíme i na domácím hřišti,“ byl spokojený jiřetínský trenér Josef Tancoš.

Sladká tečka s Kladnem, která znamenala desátou výhru v řadě.
OBRAZEM: Verva překonala rekord. Takhle se pak hráči radovali

„Byl to více jak vyrovnaný, v podstatě remízový zápas. Ovlivnila ho chyba rozhodčího, který po faulu loktem nevyloučil soupeřova hráče, tam měla přijít jasná červená karta. Druhý poločas už se nesl ve znamení velké nervozity. Nedá se nic dělat, musíme se nachystat na těžký zápas ve Šluknově, kde jsme se na konci minulé sezony po vítězství na penalty zachránili. Bude to těžké, ale pokusíme se tam vyhrát i tentokrát,“ řekl předseda Nového Sedla Jakub Černý.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...