Čelo tabulky je extrémně vyrovnané. Klášterec, Lenešice a Chlumčany mají shodně 36 bodů, lounská juniorka ztrácí na vedoucí trojlístek jen body tři. Jediný Klášterec vyhrál všechny domácí zápasy, a to jich stihl na podzim osm. Skóre má před vlastním publikem impozantní: 48:10. 

Venku jsou nejlepší Chlumčany, vyhrály šest zápasů z osmi. Nejhorší je naopak podbořanský Tatran, který nezískal na hřištích soupeřů ani bod. To je jedna z věcí, na které buzde muset nový tandem trenerů Olivů zapracovat. Nejelpšími střelci jsou Lukáš Krok a Milan Faltus z Klášterce. Dohromady dali 42 gólů (22 + 20). 

Tenistka Markéta Vondroušová pozdravila v Plzni diváky i fotbalisty FC Viktorie před začátkem utkání předkola konferenční ligy proti FC Drita. Nyní bude na MČR v týmu soupeře mosteckých tenistů.
Mostečtí tenisté rozehrají extraligu s favoritem ze Štvanice. Obhajuje Prostějov

Černým koněm soutěže je nováček z Kryr. Čtyři vítězné zápasy ho katapultovali do lepší poloviny tabulky a to ještě musí záoas s Perštějnem před začátkem jara dohrát.

"Situaci v Perštejně jsme chápali, může to potkat každý tým. Věřím, že v předehrávce jarní části formu z konce podzimu potvrdíme," řekl Roman Vobořil, trenér SK HAVRAN. Nejtrestanějším hráčem podzimu je štěfan Micák z TJ Sokol Údlice, jenž nasbíral 9 žlutých a jednu červenou kartu. Sedm žlutých viděli Pavel Bartko z FK Blažim, Jakub Liška z FŠ Litvínov a Luboš Koubek z TJ Sokol Lenešice.