Po prvním poločase bylo skóre pro hosty ještě hratelné, když Vilémovští vedli po gólu Kučery 1:0. Tento hráč po obrátce stran navázal hattrickem a celkově si tak připsal čtyři branky. Pátou vilémovskou trefu dával v samém závěru Bulejko.

„První půle byla z obou stran koukatelná, hosté byli velice dobře technicky i fyzicky vybavení a my jsme se jim chtěli ve všech směrech vyrovnat. Do šaten se šlo za našeho vedení 1:0, což odpovídalo zhruba poměru sil na hrací ploše,“ popisoval manažer Vilémova Libor Sklenář.

Druhý poločas ho samozřejmě těšil víc, protože tam přišel rozhodující úder. „S chutí si naši hráči zastříleli a vytvářeli si i další šance díky svým rychlým brejkům a citlivým narážečkám mezi nezkušenými mladíky. Ti pomalu odpadávali i přesto, že trénují třikrát týdně, ale faktem je, že za stavu 3:0 už se proti zkušenému týmu dost špatně hraje a otáčí stav. Krásná děkovačka na závěr se našim hráčům opět podařila,“ dokreslil Sklenář.

Most má zatím výsledky jako na houpačce. Není to tak dávno, kdy se pohyboval v popředí tabulky, ale momentálně spadl na devátou figuru.

„Máme mladý tým, zapracováváme mladé hráče, kteří získávají v dospělém fotbale teprve první zkušenosti. Od toho naše juniorka je, aby jim pomohla v tomto přechodu. Je pak tedy jasné, že nějaké porážky posbírat musíme,“ viděl mostecký kouč Stanislav Hofmann.