Rumburské povstání dostalo trhlinu. Rumburk úvodní čtyři kola nové sezony prohrál, pak přišly světlé okamžiky a dvě výhry. Tento víkend ovšem týmu z Děčínska nevyšel, když inkasoval bez gólové odezvy čtyři kousky v Horním Jiřetíně, které mu za tři tyče naservírovali Džuban, Lastovka a Štípek. První jmenovaný se prosadil dvakrát.

„Pro nás to bylo složité utkání. Domácí jsou velice silový tým. Bohužel některé zákroky byly až agresivní a za hranou. Rozhodčí to moc netrestal. Hráli jsme venku, s tím musíme počítat. Tady se asi bude těžko vyhrávat. Klíčový byl první gól domácích, v prvním poločase tam jinak moc šancí nebylo, jen nějaké závary. Rozhodl druhý gól, který jsme dostali snad tři minuty po startu druhého poločasu,“ řekl Aleš Vavroušek, hrající sportovní manažer FK Rumburk.

„Tentokrát vítězství a myslím si, že zasloužené. Soupeře jsme pustili jen do jediné šance, kdy zakončoval hlavou, ale s tím si skvěle poradil brankář Aschenbrenner. Jsem rád, že to tentokrát bylo s nulou vzadu, protože s obrannou činností máme trošku problémy, ale na defenzivě jsme tentokrát zapracovali a tak to bylo takhle jednoznačné vítězství. Doufám, že na něj v příštím víkendu navážeme, když máme výsledky jako na houpačce,“ přidal svůj pohled k zápasu jiřetínský trenér Josef Tancoš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...