Oba celky měly parádní už minulou sezonu, kterou Brná zakončila na prvním místě jako vítěz krajského přeboru, ale nakonec na nabídku postupu do divize nekývla. Podobně juniorka FK Baník Most-Souš, která skončila třetí, ale vzhledem ke klubové filozofii výchově mladých fotbalistů, byla pro ní divizní soutěž také nad rámec, jak sportovní, tak ekonomický. Teď se oba celky setkaly v nové sezoně a dělily se body.

Takhle chemici slavili vítězství nad Libercem.
OBRAZEM: Kotrmelce a klouzačky po ledě. Verva si užívala další slávu

„Brná ukázala, že je právem vedoucím týmem soutěže. Tušil jsem, že to nebude lehký zápas, což se nám beze zbytku potvrdilo. Šance byly na obou stranách, při troše štěstí jsme mohli i vyhrát, jenže to platilo na obě strany. V penaltách je to už vyloženě o štěstí a to měli více hosté. My bod bereme,“ řekl trenér mostecké juniorky Stanislav Hofmann.

Se dvěma body byl spokojený i sportovní manažer Brné Martin Vrtiška. „Původně jsme chtěli všechny body, ale nakonec jsme vzhledem k průběhu rádi i za dva. Podržel nás brankář Satek, který chytil několik tutovek, Most potvrdil, že je skvěle technicky i kondičně připravené mužstvo,“ vysekl mimo jiné poklonu soupeři. 


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...