Brozany si v Mostě zápas pohlídaly a už po patnácti minutách mohly vést 2:0, ale své šance hosté zahodili. Poprvé se tak prosadili ve 20. minutě, kdy Hanuse propálil Tichý. Šest minut po obrátce stran MFK srovnal, ale rozhodčí pro ofsajd gól neuznali a tak přišli na řadu opět hosté, kteří uzavřeli skóre v 67. minutě po nacvičeném signálu z rohového kopu.

Náročný anglický týden Mostecký fotbalový klub uzavře v sobotu v rámci druhého divizního kola. Na Fotbalovém stadionu Josefa Masopusta bude hostit od 10.15 hodin pražský Meteor.

„Dali jsme před pohárem přednost sobotnímu zápasu v divizi, který je pro nás důležitější. V poháru si tak zahráli kluci, kteří nejsou jinak tolik vytížení,“ řekl trenér MFK Josef Tancoš, který v prvním divizním kole slavil se svým týmem tři body v Libiši. Doma teď chce navázat. „V prvním kole to od nás ještě nebylo takové, jak bych si představoval. Hra byla taková rozháraná a věřím, že v sobotu to bude z naší strany lepší,“ uzavřel Tancoš.

Pozor! Souši se jde fandit už v pátek

Fanoušci divizní Souše pozor! Fandit se půjde už v pátek. Na žádost soupeře z Tatranu Rakovník byl totiž sobotní duel na Souši přeložen na pátek. Souš tak zápas s Rakovníkem čeká v pátek od 18.00 hodin a cíl je jasný – zisk tří bodů. Souš v úvodním kole nové sezony padla v silné Hostouni.