V mosteckém Baníku věří, že v novém ročníku vše klapne. Trenéra Petra Johanu navíc doplnil na trenérském postu zkušený Zdeněk Hašek. „Jsme moc rádi, že trenéra Zdeňka Haška zaujala klubová vize i tréninkové podmínky našeho klubu, přejme si, ať se mu společně s Petrem Johanou v angažmá v našem klubu daří a v nové sezóně zaznamenají co nejvíce úspěchů,“ vyjádřil se sportovní ředitel FK Baník Most-Souš Jan Skýpala.

Zdeněk Hašek po prvním období ve Viktorii Žižkov působil dále v Sokolu Hostouň, který během roku a půl nasměroval k postupu do ČFL. V zimní přestávce však přešel k tehdy ambicióznějšímu FK Litoměřicko, odkud jeho cesta vedla zpět ke druhému působení ve Viktorii Žižkov. V sezóně 2019/20 skončil s Viktorkou Žižkov na skvělém pátém místě Fotbalové národní ligy (FNL). Na podzim 2020 byl však po sérii neúspěšných výsledků odvolán a na trenérském postu jej nahradil David Oulehla.

Divizní fotbalisté mosteckého Baníku rozjedou novou sezonu tuto sobotu 31. července a bude to na domácím hřišti v areálu TJ Baník Souš.. K severočeskému derby dorazí celek Štětí. Hraje se od 17.00 hodin. Podaří se svěřencům trenérů Johany a Haška vstup do divize?