Souš si v pohledné hře podala soupeře vlastně už v prvním poločase, kdy se neustále tlačila do útoku a už v páté minutě parádní centr Popelky pohodlně uklidil hlavou do branky David Matyáš. Ve 32. minutě navyšoval kanonýr Dominik Nobst. Hrdina zápasu David Matyáš měl svou chvilku i ve druhém poločase, kdy v 63. minutě přidal svou druhou přesnou trefu a podtrhl skóre pro domácí na 3:0.

MFK NENÍ POSLEDNÍ

Úspěšný víkend má za sebou i druhý zástupce Mostecka v divizi Mostecký fotbalový klub (MFK), který v předposledním duelu sezony naplno bodoval na trávníku Brandýsa nad Labem. Mostečané si tam došli pro výhru 3:1, pod kterou se podepsali tři různí hráči – Zikmund, Valenta a Kasal.

Mostecký fotbalový klub po tomto tříbodovém importu opustil poslední příčku tabulky, když přeskočil Rakovník a se ziskem 27 bodů je předposlední. Ovšem už ani to mostecký celek neuchrání od sestupu z divize zpět do krajského přeboru.

Hebe Sailing Team na MS v chorvatském Šibeniku.