Utkání začalo útočnou aktivitou hostujícího celku a vyvrcholení jejich snahy přišlo hned v 10. min. Šikovný Štefko si naběhl na centr a Sedlákovi nedal svou umístěnou střelou šanci.

Až pak se domácí před zraky starosty města Martina Hrabánka dostali s míčem před mosteckého brankáře Nejedlého. Nádeníček dostal dobrou přihrávku od Vimra, jenže pak mířil velmi nepřesně. Další náznak možnosti ke korigování stavu přišel v 19.min., když hlavičkující Novotný viděl v dobré pozici Nádeníčka, jenže útočník míč ze vzduchu míč netrefil. Na druhé straně pak z poměrně velké dálky střílel na Sedláka Glaser, ale branku minul. Poté Marešovu střelu zblízka srazil před Nejedlým obránce, a tak Slaňáci získali pouze roh. Chvíli nato dobře presovali rozehrávku hostů, ale Nádeníček svou pohotovou střelou v tu chvíli prázdnou branku soupeře minul. Ve 40. min. se po Nádeníčkově přihrávce do zakončení dostal Bíba, jenže ani on Nejedlého bránu netrefil.

Také druhý poločas začali hosté aktivněji a v desáté minutě si před Sedlákem pěkně narazili míč na střelu pro Koptu, který zvýšil na 2:0. Do konce zápasu pak hosté kontrolovali výsledek a ani jedno z mužstev si nevytvořilo žádné vážnější příležitosti ke vstřelení branky.

SK Slaný – FK Baník Most/Souš 0:2 (0:1)

Branky: 10. Štefko, 55. Kopta.