Kladenským fotbalistům vystřelil tři body přesně čtyři minuty před koncem Dominik Šíma. Hostující kanonýr Jan Kopta zaznamenal dvě branky, přidal se k němu i Vít Popelka, nicméně k bodovému zisku to nevedlo. Mostečané tak opustí první příčku tabulky, kde je vystřídají Neratovice. 

„Bohužel jsme neubránili brejky soupeře, který má zajímavé rychlostní typy hráčů jako Pospíšil, Čížek nebo Šnobl. Kombinačně jsme přitom asi byli lépe než domácí, měli i víc střel, ale domácí trestali naše chyby. Nicméně gratuluji jim, podali bojovný výkon a hráli to, na co mají, tedy brejkové situace,“ hodnotil kouč Most, jinak ale Kladeňák Zdeněk Hašek.

Jako takový není zvyklý se svými týmy v Kladně prohrávat.

„Hrajeme hodně na to dávat góly, což se nám dařilo a měli jsme i další šance. Jenže každý zápas jich dost neproměníme, a dnes to bylo také. Co se týče Kladna, bylo spolu s námi bráno před sezonou jako jeden z favoritů stejně jako Česká Lípa, Neratovice a možná Český Brod. Sice se jim nepovedly nějaké zápasy, ale udělali Kubu Balšánka, Čížek se vrátil v dobré formě a dokázali, že v téhle soutěži může každý překvapit každého,“ dodal Hašek, jehož za hru Mostu pochválil i přihlížející kouč reprezentace do 21 let Jan Suchopárek.Domácí trenér Dušan Binder slavil, byl to nejlepší výkon týmu pod jeho vedením. A tak musel pod mašinku, v rámci sázky ho hráči hned vzali dohola. Vůbec mu to nevadilo.

„Byl to výborný výkon, ale od obou týmů, zápas parametry předčil divizi. My měli šťastnější konec. Sice jsme dostali dva zbytečné góly do poločasu, ale jinak myslím bylo vidět, že jsme se na soupeře dobře připravili. Chyby nás nemusí naštěstí mrzet, protože jsme vyhráli,“ těšilo Bindera a speciálně pochválil Dominika Šímu, který rok absentoval a teď dostává pár minut, přesto rozhodl. „Je hezké, že tak krátký čas využije ke gólu, od toho tam je. Celkově jsme byli hodně efektivní,“ dodal spokojený slovenský kouč Kladna, které zamotalo divizní tabulku.