„Zápas s Českou Lípou? Hodně těžký. I když 2:0 vypadá trošku jinak, na hřišti to určitě tak nebylo. Byl to zápas plný soubojů, ale soupeř neměl pořádně šanci, takže si myslím, že zaslouženě výhra na naší straně. Stoprocentně bude v kabině oslava,“ oddychoval po střetnutí dvaatřicetiletý fotbalista, který do Mostu přišel loni v září z Brozan, kde zvládl sedm sezon a 124 zápasů. Teď válčí za Most, který nedávno Brozany na jejich hřišti složil 3:0. Parádní podzimní jízda, která tak vyústila v pět výher v řadě.

„No, trénovali jsme hodně. Chtěli jsme hrát ve vyšších patrech. To, že je pohled na tabulku takový, je samozřejmě úžasné a chceme takhle pokračovat i nadále a bodovat co nejvíce,“ přeje si Cibulka.

Lukáš Válek (v černém) dal v první třetině Budějovicím dva góly.
FOTO, VIDEO: Verva zadřela i Motor a píše si osmé vítězství v řadě!

Fanoušky Baníku samozřejmě takováhle jízda těší. Cíl by nejraději viděli ve druhé lize. „Druhá liga a postup? Tohle jsme vůbec neřešili. Přáli jsme si hrát v klidných vodách, to se povedlo. Tohle je spíše otázka na vedení klubu, vůbec netuším, co mají v plánu dál,“ vysvětluje Radek Cibulka, kterého s týmem do konce podzimu čekají ještě těžké duely v derby s Teplicemi, Ústí nad Labem nebo druhými Velvary. Jaký bude recept na úspěch?

„Budeme se prezentovat jako doteď, bojovný, týmový duch,“ odpoví okamžitě. Zatím se to Mostu daří parádně!


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...