"Deniss Stradins potvrdil, že je velmi kvalitní hráč, který převyšuje úroveň třetí nejvyšší české soutěže. Jsme rádi, že jsme měli možnost mít ho na jaře v kádru. Bohužel své osobní ambice dával příliš najevo i mimo hřiště, čímž se částečně vymezil z hráčského kolektivu. Jelikož ze strany hráče došlo i k porušení interního disciplinárního řádu a vzhledem ke sdělení, že hráč neuvažuje o pokračování v Mostě, shodli jsme se s trenéry, že v posledních zápasech sezóny dostanou příležitost jiní hráči našeho kádru," sdělil k situaci na klubovém webu ředitel FK Baník Most-Souš Jan Skýpala.

Baníkovci jsou v současnosti v tabulce třetí nejvyšší soutěže na pátém místě. Takové umístění klub nečekal, zvlášť když jde o jeho druhou sezonu po postupu z divize.

I. B. třída: Lenešice - Litvínov
FOTO: Litvínov prohrál důležitý souboj v Lenešicích, snu o postupu se nevzdává

„Klub má v současnosti prioritu především udržitelnosti úrovně fotbalu v Mostě. Na úspěchu letošní sezóny však bude určitě do budoucna stavět. Kritéria pro 2. ligu klub v mnohém již splňuje. Letošní hráčský kádr doplňovali především zahraniční hráči. Do další fáze rozvoje klubu máme zájem na udržení úrovně předních pozic ČFL, ale hráčský kádr chceme tvořit s větší nebo delší perspektivou,“ píše mostecký klub dál v prohlášení. O víkendu čeká baníkovci severočeské derby se sousedními Teplicemi.