Druhý bod v soutěži ubojoval nováček Baník Most Souš, který doma remizoval se Živanicemi 1:1. Nadále ale zůstává v tabulce na posledním místě. „Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním bych si z naší strany uměl představit více aktivity a energie. Přesto jsme místy soupeře dostali pod tlak. Škoda druhého poločasu, kde jsme měli šance na druhou branku, která by nám přinesla výhru,“ litoval Daniel Sochor, trenér Baníku.

Severočeské derby prvoligových rezerv na teplickém „Mexiku“ zvládl lépe hostující Jablonec, který po obratu vyhrál 2:1.„Do zápasu jsme šli bez pěti lidí základní sestavy, dva nám vypadli hodinu před zápasem, neboť museli jít do áčka, které řešilo problémy. Na něco jsme se chystali a pak byli v jiné sestavě, což nebylo lehké. Šanci dostali jiní kluci a popasovali se s tím dobře. Do druhé půle jsme navíc vystřídali mladíky z dorostu a i tak jsme si vytvořili šance. Vedli jsme po trefě Beránka, ale hosté v závěru poločasu vyrovnali a dvě minuty před koncem ze standardky otočili. Nám nebyl v poslední minutě uznán gól, musím se na to podívat. Nastoupilo proti nám sedm hráčů, kteří mají v Jablonci ligovou smlouvu, proto musím přes porážku naše kluky za výkon pochválit,“ uvedl teplický trenér Ladislav Jamrich.

V součtu s pohárovým utkáním proti Bohemians už třetí soutěžní porážku za sebou zaznamenali fotbalisté Ústí nad Labem, kteří tentokrát padli 2:5 ve Velvarech. Domácí zvítězili především díky prvnímu poločasu, který ovládli 3:0, Arma korigovala až za stavu 0:5 díky brankám Matthewa Cantina a Jaroslava Bendy.

Tradičně v neděli odpoledne nastoupily doma Brozany, které porazily béčko Pardubic 2:1. Brozany vyhrály doma poprvé v sezoně.