Vzhledem k tomu, že ČFL ulehla o uplynulém víkendu k zimnímu spánku, povede své hráče poprvé až na tréninku 8. ledna, kdy ústecký klub odstartuje zimní přípravu.

Severočeši odtajnili také jméno nového sportovního manažera, po Vasilu Knorovi přebírá tuto pozici jedna z letních posil Lukáš Zoubele, jenž kvůli zdravotním potížím ukončil hráčskou kariéru a přesunul se do manažerského křesla.

Fotbalisté Šluknova (v oranžovém) vyloupili Horní Jiřetín.
„Každá série jednou skončí!“ Jiřetín po příjemné šňůře odevzdal body Šluknovu

"Na pozici trenéra jsme zvažovali několik jmen, ale nakonec se nám nejvíce zalíbila vize pana Sochora, který nás přesvědčil jak svojí připraveností, tak celým množstvím poznatkům ke zlepšení fungování chodu celého klubu. Věříme, že se spolu s ním vydáme na úspěšnou cestu, na jejímž konci bude fotbalové Ústí opět ve 2.lize." komentoval oznámení nového kouče ředitel ústeckého klubu Martin Prokeš.

"Z prvních setkání s vedením klubu mám dobrý pocit. Je pro mě velkou výzvou podílet se na přeměně kultury, prostředí a cesty celého klubu. Věřím, že všechny tyto změny mohou udělat tento klub lepším a úspěšnějším." vyjádřil se Daniel Sochor.