„Uniformy jsou ve zcela novém designu a dominovat jim bude červená barva. Při výběru dodavatelů jsme kladli důraz na kvalitu materiálů. Chceme, aby se naši zaměstnanci cítili při práci komfortně,“ řekl ředitel společnosti Daniel Dunovský.

Uniformy navrhla česká firma a jako dominantní barvu zvolila červenou, což usnadní veřejnosti identifikaci personálu podniku. Zaměstnanci mají na výběr z několika alternativ, včetně košil s krátkým či dlouhým rukávem, polokošil, svetrů, vest, soft džínových bund a zimních bund pro chladné počasí.

Celková hodnota uniformy jednoho zaměstnance se pohybuje okolo 10 tisíc korun a přestrojování bude probíhat postupně. Dodavatelem oděvů je společnost ILLA & Partners s.r.o. z Prahy, která obléká také zaměstnance dopravních podniků v Českých Budějovicích, v Hradci Králové, v Brně a také personál letecké společnosti Smartwings.

„Veškeré dodané stejnokroje jsou tak české výroby a věříme, že je naši zaměstnanci budou rádi nosit,“ dodal Daniel Dunovský.

Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova

Mohlo by vás také zajímat: Mostecké jezero finišuje přípravy na Olympijský festival. Vzniká unikátní molo

Český olympijský tým ve svém propagačním videu ukázal i podobu stanů v olympijském kempu u jezera Most. | Video: Český olympijský tým