Veletrh středních škol Sokrates 1 je elektronický
Letošní, již 19. ročník veletrhu vzdělávání středních škol Sokrates 1 se z důvodu vládního nařízení ohledně COVID-19 koná elektronickou formou.
V tomto odkazu naleznete seznam středních škol, které nabízejí možnost studia. Doporučuji ho navštěvovat opakovaně, protože školy zde mají možnost své profily upravovat. http://www.ohk-most.cz/category/sokrates1-everze/
Dovolte mi poděkovat našim partnerům, kteří s námi na tomto projektu spolupracují.
Generální partner: společnost Cheminvest. Další partneři: Severní energetická, Vršanská uhelná a Úřad práce České republiky, Krajská pobočka v Ústí nad Labem, Kontaktní pracoviště Most.
Věřím, že i tímto způsobem se zájemcům podaří nalézt svou budoucí střední školu. Příští veletrh Sokrates 1 se bude konat ve dnech 7. a 8. listopadu ve Sportovní hale v Mostě. Všichni doufáme, že to již situace dovolí.
Jiřina Pečnerová - ředitelka úřadu OHK Most