Přispět můžete i vy na sbírkový účet přes QR kód nebo zakoupením virtuální vstupenky na tento zápas. Marketing HC Verva Litvínov připravil exkluzivní a jedinečnou sadu zlatých dresů, ve které hráči odehrají celý zápas. Ty pak poputují do sportovní aukce na dobrou věc. Tak pojďme vyprodat zimní stadion Ivana Hlinky a pomozme malé Matyldě i dalším takto nemocným dětem.

Opatření vlády nám bohužel nedovolí vpustit na stadion naše věrné fanoušky, přesto jsme se rozhodli podpořit Matyldu a další onkologicky nemocné dětské pacienty a spustili jsme prodej virtuálních vstupenek. Odkaz na koupi vstupenek je na webu HC Verva Litvínov. Zakoupením svého místa na stadionu podpoříte našeho partnera spolek Nové háro.

Letos se koná již třetí vlasatý zápas Konta našeho srdce společně se spolkem Nové háro, které pomáhá onkologicky nemocným dětem získat paruku z pravých vlasů. Tyto děti při léčbě přijdou o své vlásy a díky dárcům vlasů a finančních prostředků pak vyrobí spolek Nové háro (jejich partnerské parukářky) paruku na míru konkrétního dítka. Cena jedné takové paruky je 25.000 Kč. Se spolkem Nové háro spolupracujeme již od roku 2019 .

V předchozích letech jsme tímto způsobem pomohli Sabince a Janičce. Ve třetím vlasatém zápasu pomůžeme 5leté Matyldě z Brna. Už se nám přihlásilo celkem 11 dobrovolných dárců vlasů, nejvzdálenější je slečna Hanka z Trutnova. Naše partnerská kadeřnictví jsou Salon Marta Moravcová a SPA Jessica Šlégrová z Teplic. Vytvořili jsme speciální vouchery na ostříhání zdarma, které využijí dárci až po uvolnění vládních opatření.

Malou Matyldu podpořili: například hudební skupina Holki, za kapelu Lunetic moderátor Aleš Lehký, sportovní legenda a člen Triple gold clubu Jiří Šlégr, sportovní komentátor TV Nova Štěpán Sokol, moderátoři Evropy 2 Petr Říbal a Ondra Urban a také zpěvačka Lucka Bílá, patronka spolku Nové háro.

Libor Weber – Konto našeho srdce