The Remedy je děčínská partička hrající melodickou rockovou hudbu s českými texty. Písničky si píší sami a pokud máte rádi českou rockovou hudbu jako jsou Harlej, Dymytry, Kabát apod., tak právě Remedy pro Vás budou to pravé.  Světelná show, chytlavá hudba, osobitý projev. To jsou Remedy. V minulosti si zahráli s kapelami jako No Name, Olympic, Rybičky 48, Vypsaná fixa nebo Brutus. V Mostě zahrají v sestavě Jiří Hatlapatka - bicí, Zdeněk Humlíček ml. - baskytara, Martin Koutný - kytara, Marek Machala - kytara, zpěv.

Trilobit je rocková formace ze severních Čech z okolí Hradu Hazmburk, která hraje od roku 2002. Kapela se prezentovala živě na nejrůznějších koncertních akcích, festivalech a motosrazech, obměnila několikrát sestavu, až se v roce 2019 ustálila na čtveřici Luboš Poupa - bicí nástroje, Michal Kuna - zpěv, Jeremy Todt - basová kytara a Bohouš David - kytara. V této sestavě vydala v roce 2019 pětiskladbové EP Trilobit-Rock, následované v roce 2020 dalším EP SymBol krásy.

Teplická parta s pošetile romantickým názvem Devinat CZ hraje od roku 1999. V roce 2017 vydali debutové album „Jsem to já…“. Členové skupiny: Martin Sluka - zpěv, Jakub Novák - doprovodná kytara a vokály, Jiří Černý - sólová kytara a vokály, Ondřej Duda - basa a vokály, Tomáš Kovtan  - bicí. Doražte podpořit kapely a klub, abychom tu kulturu po covidu společně zase nakopli. Začínáme v osm večer, otevřeno bude již od 18 hodin. Kapacita je omezena. Rezervace přes e-mail rezervace@rokac-vinohrady.cz. Uveďte datum koncertu, vaše jméno, počet osob a telefonní kontakt.

Vašek Purchart - Mostecký hudební spolek