Co je potřeba? Spaní: matrace, lůžka, rozkládací postele, lehátka, patrové postele apod. Úložné prostory: komody, malé skříňky apod.

Posezení: stoly, židle. Kuchyňské vybavení: kuchyňská linka, el. trouba, mikrovlnka, nádobí, pračka apod. Máte-li možnost jakoukoliv s těchto věcí dodat, věnovat, obraťte se prosím přímo na pana Ondřeje Vošvrdu prostřednictvím emailu o.vosvrda@seznam.cz.

Pokud byste potřebovali pomoci s odvozem, ozvěte se prosím na odbor soc. věcí, paní Veronice Knoblochové, tel. 476 767 960. Ve spolupráci s litvínovskými hasiči vám zajistí pomoc. Pouze upřesníme, že v danou chvíli nejsou potřeba lůžkoviny, oblečení, hračky, hygienické potřeby. Trochu jinak je to s potravinami, ale s ohledem na jejich rychlý obrat se nám jeví jako vhodnější financovat jejich nákup hromadně ze sbírky, kterou město spustí v nejbližších dnech. Zároveň, kdo bude mít zájem pomoct s úpravami prostorů na obyvatelnější místo, může se také na výše napsaný email přihlásit a podle potřeby budete kontaktováni. Pokud máte určitou specializaci (např. instalatér, elektrikář), neváhejte se s tím pochlubit.

Město Litvínov