Všem zúčastněným cyklistům i všem ostatním přejeme do nového roku jen a jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a spousty času na své rodiny, přátele a koníčky. Život je jen jeden a je potřeba si ho pořádně užít.

Poděkování patří i našim chrabrým průvodcům, kteří trasy naplánovali a prozkoumali jejich sjízdnost a provedli jimi bezpečně zúčastněné jezdce. Jmenovitě jsou to za Chomutov Jindřich Stibal, Vlastimil Jirásek, Tomáš Hulínský a Miroslav Hradský, za Most Radek Filip, Marek Kolařík, Rudolf Friedl a David Fišák.

Velký dík patří i restauracím Sportbar U Kojota v Mostě a restauraci Hotel Kamenný vrch v Chomutově, které nám připravily výtečné pohoštění v podobě hřejivé polévky a chladivého moku.

Ze všech stran přichází kladné ohlasy, projevy nadšení a chuti zažívat společná dobrodružství i dále, v období sezony. Stejné to je i na naší straně, a proto jsme se rozhodli, že v letošním roce oživíme padlý Cyklo Point Hobby Team a s ním i nejrůznější hromadné výlety na kole. Zůstaňte s námi v kontaktu a brzy se dozvíte víc. Tak šťastný a veselý nový rok přejeme a těšíme se na brzkou shledanou.

Cyklo Point Most a Chomutov – „Pro radost z jízdy na kole“