V sobotu se tak na Zimní stadion Ivana Hlinky sjely týmy třetích a čtvrtých tříd z Kladna, Pardubic, Zlína a domácího Litvínova. Tváří litvínovského turnaje byl současný šéftrenér litvínovské mládeže Mikael Pančák, který se v letošním roce vrátil po dlouhých letech do Litvínova, kde pomáhá s rozvojem mládeže.

Slavnostní zahájení celého turnaje proběhlo za účasti významných hostů, kterými byli hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller, prezident a CEO skupiny Sev.en Energy Luboš Pavlas, místostarosta města Litvínova Karel Rosenbaum a místopředseda spolku HC Litvínov Martin Klika.

Litvínovští na turnaji předvedli výborné výkony a slavili v kategorii třetích tříd celkové prvenství a v kategorii čtvrtých tříd vybojovali stříbrné medaile.

Pořadí ročníku narození 2013 (3. třída): 1. Litvínov, 2. Kladno, 3. Pardubice, 4. Zlín.
Pořadí ročník narození 2012 (4. třída): 1. Pardubice, 2. Litvínov, 3. Kladno, 4. Zlín.

Všichni zúčastnění si odvezli ceny od společnosti Sev.en Energy a ti nejlepší i medaile a trofeje pro nejlepší hráče celého turnaje. Ty jim na závěr turnaje předávali litvínovští odchovanci a někdejší hokejoví reprezentanti Robert Reichel, Jan Vopat a Ondřej Weissmann. Podnik zakončil místopředseda představenstva HC Verva Litvínov Vladimír Dočekal.

Ondřej Vlk – mluvčí HC Verva Litvínov

Děkujeme za příspěvek. Pokud chcete zveřejnit také váš příspěvek, můžete nám jej zaslat přes formulář na webu Mosteckého deníku nebo přímo na e-mail: mostecky@denik.cz