Vzhledem k dvouleté přestávce a vzhledem k tomu, že v daném termínu se již začaly hrát zápasy 2. ligy mužů, bylo těžké odhadnout, kolik hráčů se na turnaj přihlásí. Nakonec bylo velkým překvapením, že do turnaje se přihlásilo celkem 36 hráčů a dvě hráčky, tedy celkem 38 startujících. Nejvýše nasazeným hráčem v kategorii Masters byl Václav Ezr ze SK Slavie Praha.

Soutěže Masters se zúčastnili všichni hráči a hráčky, kteří byli rozděleni do tříčlenných skupin. První dva hráči z každé skupiny, pak postupovali do vyřazovacích bojů, ze kterých vzešel vítěz.

Soutěže do KP2 se zúčastnilo 14 hráčů, kteří hráli stejným systémem, jako v soutěži Mamsters. Do soutěže čtyrher se přihlásilo 15 párů, které hrály vyřazovacím způsobem.

A teď již k výsledkům. Soutěž čtyřhra skončila vítězstvím páru Ezr - Blažek, který ve finále zdolal pár Novák - Grubr (SKST Děčín) v poměru 3:1.

V soutěži hráčů do KP 2 se vítězství radoval Štěpán Jankovič (TTC Litvínov), který ve finále porazil Víta Martinovského (TJ Smolnice) hladce 3:0. Na třetím děleném místě se umístil Jáchym Pail (TJ Baník Březenecká Chomutov) a Štěpánek (SKST Teplice).

V hlavní soutěži Masters se vítězem stal Milan Bořík (SKST Baník Most), který ve finále porazil Josefa Lukaščuka mladšího (TTV Bernburg) 3:1. O třetí místo se podělili poražení semifinalisté Václav Ezr (SK Slavia Praha) a Blažek (SK Slavia Praha).

Díky všem, co se na přípravě a průběhu turnaje podíleli, zejména vrchní rozhodčí slečně Heleně Houdkové, řediteli turnaje Josefu Lukaščukovi. Též díky za přípravu občerstvení Luboši Kloučkovi a Zdeňku Šťovíčkovi. V neposlední řadě velké poděkování patří všem hráčům, kteří na turnaj dorazili. Byla vidět spousta skvělých zápasů a nádherných míčků. Sláva vítězům čest poraženým a za rok opět na viděnou! (hh)