„Můžete se těšit na její speciální vystoupení nejen s DJ, ale také s tanečnicemi a kytaristou. Otevřeno bude od 21 hodin, start produkce je ve 22 hodin,“ zvou pořadatelé.

Sharlota je česká rapperka, vlastním jménem Šarlota Frantinová. Pochází z Prahy. Její kariéra začala v roce 2012 vydáním singlu „Do rána“[1] s uskupením Abde & Sharlota x Deno. Na singl navázaly další, v roce 2013 singl s názvem „Maximum“ a „Rockstar“, kde se jako host představil Ben Cristovao. Od roku 2013 se uskupení zaměřilo hlavně na koncerty a vydávání další singlů. V roce 2014 Sharlotu oslovilo hudební vydavatelství Blakkwood Records a stala se jeho součástí.

Sharlota v roce 2015 vydala první sólo projekt Vdova EP,[2] které bylo i fanoušky dobře přijato. Titulní singl Fajn nedávno přesáhl na YouTube 3 milionů zhlédnutí.[3]

V roce 2019, spolu s Matúšem Krnčokem, Terezou Kerndlovou a Máriou Čírovou, moderovala hudební talentové show The Voice Česko Slovensko kterou v Česku vysílala TV Nova a na Slovensku TV Markíza.[4]

8. května 2020 vydává své debutové album s názvem "Sextape", které obsahuje 30 stop a je rozděleno na dvě CD. Pilotní singl s názvem "Marketing" má na YouTube více než 3 miliony zhlédnutí. (luk)