Tradičními moderátory jsou David Gránský a Karel Kašák. Na mole se potom představí přední modelky a modelové. Jmenovitě Veronika Kašáková, Lucie Šlégr, Andrea Kalousová, Tereza Budková, Veronika Chmelířová, Lenka Taussigová, Lilien Sarah Fischerová, Kateřina Votavová, Matyáš Hložek, Dominik Chabr a další.

Předvedeny budou kolekce společenských a svatebních šatů Svatebního salonu Delta, Ateliéru Flannel, Milano Chomutov, KaDu, Golfshop4yo, Vostrá Voptika a Doma Collection.

Kromě modelek a modelů se na mole představí i děti z Klokánku v Teplicích a Dětského domova Vysoká Pec, pro které je tato přehlídka nesmírně motivační pro další život.

Výtěžek z akce, v loňském roce to bylo 608 000 korun, se rozdělí mezi Klokánek Teplice, Dětský domov Vysoká Pec a Nadační fond Veroniky Kašákové.

Děti z Klokánku díky tomuto příspěvku tráví letní prázdniny mimo Klokánek, děti z DD Vysoká Pec zase jezdí na cyklistický a lyžařský kurz a Nadační fond Veroniky Kašákové posílá průvodce za dětmi, které opouští dětské domovy a podávají jim pomocnou ruku při jejich osamostatňování se.

Petra Vyoralová - Svatební salon Delta