Most

Zvířátka a loupežníci
Kdy: sobota 22. února od 10 hodin.
Kde: Divadlo rozmanitostí v Mostě
Za kolik: 90 Kč
Proč přijít: Hudebně - loutková pohádka pro nejmenší o zvířátkách a loupežnících. Protancujte se z venkova až do tajemného lesa. Scénický koncert, ve kterém a ke kterému hraje “Zvířecí kapela / Brémští muzikanti” složená z herců Divadla rozmanitostí, s originální poetikou režiséra Jiřího Jelínka a výtvarnice Báry Čechové, kteří jsou již mosteckému publiku známí díky inscenacím Drakopohádky, Kocour v botách a Pohádka na předpis.


Charleyova teta
Kdy: sobota 22. února od 19 hodin
Kde: Městské divadlo v Mostě
Za kolik: 170 a 190 Kč
Proč přijít: Kolik překvapení způsobí anglický gentleman, kterého kamarádi přiměli převléknout se za tetu? A co teprve, když se pravá teta právě objeví. Jedna z nejlepších komedií všech dob, milovaná diváky i herci.


Olga Lounová & Louners
Kdy: sobota 22. února od 20 hodin
Kde: Nový Obzor Music Arena Most
Za kolik: 260 Kč
Proč přijít: Zpěvačka Ola Lounová předvede na pódiu svou neskutečnou show, do které zapojí i návštěvníky hudebního klubu.

 

Litvínov

Old Punks never die
Kdy: pátek 21. února od 21 hodin
Kde: hudební klub Ponorka Litvínov
Proč přijít: Hrát budou Jateční ulice punkrock z Teplic, Průser punkrock z Litvínova a Whitworthův závit, což je schlager - punk z Bíliny.
 

Návštěva u Stráníků – Folková kavárna
Kdy: pátek 21. Února od 19 hodin
Kde: Docela velké divadlo v Litvínově
Za kolik: 130 Kč
Proč přijít: Koncert litvínovské folkové skupiny. Hrát budou Lubomír „Stranďa“ Stráník a kapela Ve čtvrtek v pět z Prahy.

Tři mušketýři
Kdy: sobota 22. února od 16 hodin
Kde: Docela velké divadlo v Litvínově
Za kolik: 80 Kč
Proč přijít: Muzikálová komedie na motivy nejslavnějšího románu Alexandra Dumase o přátelství, lásce, odvaze a zradě, ale především o jednom slavném a nesmrtelném rozhodnutí čtyř opravdových chlapů.


Reggae Night
Kdy: sobota 22. února od 21 hodin
Kde: hudební klub Ponorka Litvínov
Proč přijít: Hrát bude Uraggan Andrew & Reggae Orthodox reggae z Ústí nad Labem. Ortodoxní, klasické marleyovské reggae. Houpavé rytmy, pomezí roots reggae a dubu, k tomu vůně vonných dýmů, jasné názory, ale hlavně klid a pohoda… písně, které voní Jamajkou, ovšem s českými, punkersky angažovanými texty názorně dokazuje, že hudba nemá hranice.

Ples sportovců s Vervou
Kdy: sobota 22. února od 19.30 hodin
Kde: Citadela Litvínov
Za kolik: 300 Kč
Proč přijít: Tradiční a oblíbený ples sportovců, při kterém bývají oceněny osobnost litvínovského sportování. Pobaví Lukáš Pavlásek, zahraje skupina Lunetic.


Petr Lüftner & Zámecká sešlost
Kdy: sobota 22. února od 19 hodin
Kde: hudební klub Attic Litvínov
Za kolik: 150 Kč
Proč přijít: Petr Lüftner je český písničkář, skladatel, textař, muzikant a zpěvák z Ústí nad Labem. Do povědomí se dostal v srpnu 2013 uvedením protestsongu Ty jsi to Ústí, díky kterému začal koncertovat, potažmo navázal spolupráci s Xindlem X a s jeho producentskou pomocí vydal v dubnu 2016 své první album s názvem Až se příště narodím. Po Petrově koncertu se o dobrou náladu postará kaela Zámecká sešlost, tradiční hostu hudebních večerů.

Taneční zábava – manželé Hvozdovi
Kdy: neděle 23. února od 16 hodin
Kde: Citadela Litvínov
Za kolik: 50 Kč

Jana Benešová