Litvínov - Přes šest stovek domácností v Litvínově je dnes bez tepla a teplé vody. Může za to havárie na potrubí před Koldomem.

27.10.2010 5

Ilustrační fotoFoto: Deník/Vít Šimánek

Technické potíže ve středu ráno oznámila společnostu United Energy, která v Komořanech provozuje teplárnu. Ta zásobuje teplem kolem 35 tisíc domácností a podniků v Mostě a Litvínově.

K poruše došlo podle firmy na horkovodním potrubí DN 250 před Koldůmem v Litvínově, v místě u jímky AŠ 9 směrem k tenisovým kurtům a sportovní hale. Odstávka se dotkne 650 domácností. "Společnost předpokládá obnovení dodávek v odpoledních hodinách, cca do 17 hodin," uvedla mluvčí United Energy Miloslava Kučerová.

Všichni odběratelé byli podle ní telefonicky informováni. Zákazníkům je k dispozici bezplatná Zelená linka 800 099 099, kde jsou průběžně aktualizovány informace o průběhu oprav.

"Všem dotčeným odběratelům se za způsobené nepříjemnosti omlouváme," sdělila za teplárnu Kučerová.

Autor: Oldřich Hájek

27.10.2010 VSTUP DO DISKUSE 5

Ocenění převzaly i učitelky ze ZŠ speciální a praktické Lenka Hrušková (vlevo), ředitelka školy Eva Sekyrková (uprostřed) a Petra Kroupová
5

Litvínovští učitelé dostali k svátku ocenění za svou práci

Easter Cup na zimním stadionu v Mostě.

Do Mostu se sjede na 90 mládežnických hokejových týmů. Hraje se Easter Cup

Kouř a prach zabíjejí. Špatné kotle nepomáhají

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Dotace zaplatily i kotle, které budou brzy zakázané.

Na apríla vystoupí známá kapela Horkýže slíže, je vyprodáno

Litvínov - Jako host se v klubu Attic představí formace Definitivní ententýk.

Andělé se rozparádili v závěrečné desetiminutovce a mají skalp Poruby

Most - Náročné a dramatické utkání mají za sebou mostecké házenkářky v podobě středeční předehrávky se soupeřem z Poruby. Mostečanky si pár minut od startu zápasu vypracovaly slušný pětibrankový náskok, ale nebyli by to Černí andělé, aby nepřinesli divákům dramatickou herní vložku. Poruba totiž do poločasu stihla skóre otočit a ještě o gól domácí předčit. Do kabin se šlo za stavu 11:12.