VYBERTE SI REGION

Moje Mostecko

Proč se Česko změnilo v zemi uzavírek a objížděk

Nové silnice a dálnice se v Česku v posledních letech téměř nestaví, protože nejsou nachystány projekty a vykoupeny pozemky. O to víc se opravuje. Podle mnohých je letošní dopravní situace v tuzemsku katastrofální a nesnese srovnání s žádným jiným státem střední Evropy.

Jezero Most, nebo Mostecké jezero? Spor o název trvá

Most - Jaký název se vám líbí? Názory se liší. Zatím vyhrává Jezero Most.

Mostečan, který se rád koupe na Benediktu, oživuje nedaleké lázně

Most - Soubor Nálady Mostečana Petra Macka opět vystoupí v Klášterci nad Ohří. Na zámku zahraje operetní melodie, které se hodí do lázní. Podle kapelníka je třeba lidem připomínat, že Klášterec je lázeňské město s minerálními prameny.

Bourání části Chánova začne na podzim, Most už hledá demoliční firmu

Most – Radnice vyhlásila veřejnou zakázku na demolice zdevastovaných městských paneláků číslo 1 a 7 na sídlišti Chánov. Smlouva s vybranou firmou by se měla uzavřít v říjnu. Mostecký deník to zjistil z databáze veřejných zakázek.

Ve dvou se to lépe táhne, i proto vznikla skupina „Rozběhej Litvínov"

Litvínov /ROZHOVOR/ - David Kunik a Petr Koukal chtějí motivovat víc lidí, aby se hýbali, byli zdravější a šťastnější.

Kraj požaduje rychlou dostavbu dálnice D7 u Loun. A to není vše

Ústecký kraj - Vládu a ministerstvo dopravy chce kraj vyzvat také k dokončení dálnice D8 v roce 2016, výstavbě D6 a dokončení páteřní silnice I/13, která vede přes Most.

Nová pracovní místa. U Mostu vzniknou další dvě továrničky

Most - Dva investoři projevili zájem o koupi pozemků v průmyslové zóně Joseph, aby tam mohli postavit své závody. V obou případech městská rada schválila záměr prodeje pozemků. V pátek o tom informovala mluvčí mostecké radnice Alena Sedláčková.

FOTO DNE: Po Janově se procházel ještěr, utekl z terária

Litvínov - Sedmdesáticentimetrový varan se vydal na procházku. Chytili ho strážníci.

Zelení a piráti představili program pro krajské volby, nechtějí montovny

Ústecký kraj – Piráti a Strana zelených jdou do podzimních krajských voleb se společnou kandidátkou. Chtějí otevřený, transparentní, zdravý a perspektivní kraj. Kandidáta na senátora na Mostecku nemají.

Mostecká radnice chce prodat školní areál. Žádá přes osmnáct milionů

Most - Město nabízí bývalou 17. ZŠ v Sedmistovkách. Za opuštěné chátrající pavilony a pozemky chce minimálně 18 milionů korun.

Unipetrol ukončil opravu etylenové jednotky poškozené loňským požárem

Litvínov - V areálu chemičky Unipetrol v Záluží u Litvínova skončila oprava etylenové jednotky, kterou před rokem poškodil rozsáhlý požár. Odborníci Unipetrolu provádí závěrečné zkoušky před najetím výroby. Oznámila to mluvčí Unipetrolu Radka Marková.

Kvůli Osecké pouti dopravní podnik upraví část MHD na Mostecku

Most, Osek - Návštěvníkům největší pouti by měly pomoci upravené spoje. Cestování na trase Most - Litvínov - Osek má být bez větších problémů.

Krajská zdravotní, která vlastní nemocnici v Mostě, přidá peníze zaměstnancům

Most, Ústecký kraj - Krajská zdravotní, které patří nemocnice v Mostě, Ústí nad Labem, Chomutově, Děčíně a Teplicích, hospodařila v pololetí se ziskem 19,67 milionu korun. O pětinu se díky tomu meziročně zvýší objem peněz pro zdravotníky.

FOTO DNE: I takto se parkuje v centru Mostu

Most - Stojící auto zabralo část přechodu pro chodce u hlavní pošty na ulici Moskevská v Mostě. Řidička seniorka odešla po zaparkování do nákupního střediska.

Na přechody pro chodce u škol v Mostě se vrátí dohledová služba

Most - Patnáct žen ve stejnokroji začne od září u škol dohlížet na bezpečnost dětí. U přechodů budou ráno i odpoledne. Jejich mzdy dotuje stát.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies