VYBERTE SI REGION

Moje Mostecko

V sobotu bude na náměstí v Mostě celodenní veselice s pivem a jahodami

Most - Lidé se mohou ještě hlásit do soutěže o Nejchutnější mosteckou marmeládu, jejímž základem musí být jahody. Vyhodnocení bude součástí sobotní Farmářské slavnosti, na kterou naváže přehlídka pivovarů, guláše a kapel při oslavě svatého Prokopa.

Sportovní hala je zavřená. Musí se v ní kopat, aby nepáchla. Splašky neodtékaly

Most - Městské sportovní centrum řeší havarijní stav staré kanalizace, která zůstala pod podlahou po rozsáhlé přestavbě budovy.

Most nebude vysílat na 1. náměstí fotbalové utkání ČR-Turecko

Most - Na velkoplošné obrazovce na mostecké radnici nebude v úterý večer přímý přenos z evropského šampionátu, kde český tým bojuje o postup do osmifinále.

AKTUALIZOVÁNO

Autobus ze Žatce u Prahy hořel. Řidiči na něj troubili, cestující rychle utekli

Ústecký kraj, Praha – Hořet začal za jízdy v úterý 21. června autobus mířící ze Žatce, přes Louny, do Prahy. Cestující museli před plameny utéct, naštěstí nikdo nebyl zraněn. V poslední době přibývá problémů s autobusy jezdícími z regionu do Prahy.

FOTO DNE: Výrazným úplňkem začalo v Mostě léto

Most - Měsíc "šplhá" po vrcholcích jehličnanů na kopci Lajsník v Mostě v noci z pondělí na úterý, kdy začal první letní den.  

Horský vlakový spoj Most-Moldava posílil a láká k výletům

Most, Moldava - Od soboty 11. června až do konce srpna budou jezdit denně opět čtyři páry vlaků z Mostu na Moldavu v Krušných horách. Informoval o tom Martin Müller, předseda Klubu přátel krušnohorské železnice Most - Dubí - Moldava. 

Uděláme to tady hezký a živý. Nadšenci začali měnit parčík

Litvínov /FOTO,VIDEO/ - Spolek MY Litvínov rozjel proměnu parku nacházejícího se na střeše Billy. Dospělým daly při první „brigádě" zabrat chodníčky, děti čistily plexiskla.

FOTO DNE: Jednooký muž sleduje Mostečany na tramvajové zastávce

Most - Žena prochází kolem graffiti na tramvajové zastávce u Stovky. Od roku 2007 jsou obě zdi na zastávce legální plochou pro pouliční malby. V Litvínově je to omítka pod mostem nedaleko obchodního střediska Máj, kde loni sprejovali i senioři.

Mostecký park budou možná hlídat kamery, zařízení má být v provedení antivandal

Most - Oplocení nejkritizovanějšího parku se neplánuje. K většímu klidu návštěvníků by mohly přispět kamery.

Mostecký aquadrom nabízí tři hodiny plavání zdarma za výborné vysvědčení

Most - Žáci a studenti nebudou platit na aquadromu vstupné, pokud ukážou vysvědčení s vyznamenáním.

V Krušných horách ubývá tetřívků, lesníci upravují horské biotopy

Krušné hory - Desítky kusů tetřívka obecného zmizely během posledních deseti let z Krušných hor, Jizerských hor a Krkonoš. Lesníci ze státního podniku Lesy ČR upravují horské biotopy a snaží se živočišný druh vrátit do hor, kam patří. Informovala o tom mluvčí podniku Eva Jouklová.

Cestování mezi Mostem a Žatcem se zrychlí, obchvat Velemyšlevse bude v listopadu

Lounsko, Mostecko - Nad údolím řeky Chomutovky vzniká přes půl kilometru dlouhý most, který je součástí obchvatu obce Velemyšleves. Obchvat zrychlí cestování na silnici I/27 mezi Mostem a Žatcem a i spolu s mostem ho silničáři zprovozní v listopadu. Řekla to Nina Ledvinová, mluvčí Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), které je investorem stavby.

Ústecký kraj investoval za čtyři roky necelých pět miliard korun

Severní Čechy - Ústecký kraj během uplynulých čtyř let investoval zhruba 4,87 miliardy korun. Ve srovnání s ostatními regiony dává více peněz na sociální služby a naopak šetří ve zdravotictví. Současné zastupitelstvo zanechá svým nástupcům po krajských volbách dluh, jenž ke konci roku bude zhruba 1,1 miliardy korun. Vyplývá to ze účtu kraje a informací, které ČTK získala od společnosti CRIF - Czech Credit Bureau.

Prázdné Repre bylo provrtáno. Planetárium na střeše má nového provozovatele

Most - Experti zjišťují, zda kulturní dům unese městskou knihovnu a co by se muselo udělat, kdyby to současný stav neumožnil.

FOTO DNE: Do Prioru v Mostě se nastěhuje drogerie Teta

Most - Uvolněné prostory po restauraci McDonald's, která se přesunula do nákupního komplexu Central, převezme v přízemí Prioru drogerie Teta. "Ano, na tomto místě plánujeme v blízké době otevřít novou prodejnu," sdělil zákaznický servis Teta drogerie. Nejbližší prodejna této značky je v Litvínově.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.