Most - Lidské tělo bez známek života nalezl v pátek ráno před sedmou hodinou pracovník mosteckého útulku pro opuštěná zvířata v Rudolicích. Muž schoulený do klubíčka ležel u plotu zařízení.

18.3.2011 2
Fotogalerie
12 fotografií

Mrtvý muž před mosteckým útulkem pro zvířata v Rudolicích.Foto: DENÍK/Oldřich Hájek

Za jakých přesně okolností starší muž zemřel, nyní zjišťuje policie. Ohradila místo policejní páskou, do útulku nikdo nesmí. Poblíž muže stála zřejmě krabice od vína, opodál byla ještě lahev od tvrdého alkoholu.

"Zkusil jsem ho probudit, ale nereagoval. Potom jsem zjistil, že je pravděpodobně mrtvý. Rychle jsem zavolal záchranku a městskou policii," řekl Deníku pracovník útulku Josef Bohdal, který tělo objevil.

Podle policistů šlo o 65letého muže. Při prvotním ohledání nenašli stopy cizího zavinění. Více napoví až provedená soudní pitva.

Autor: Oldřich Hájek

18.3.2011 VSTUP DO DISKUSE 2

Easter Cup na zimním stadionu v Mostě.

Do Mostu se sjede na 90 mládežnických hokejových týmů. Hraje se Easter Cup

Kouř a prach zabíjejí. Špatné kotle nepomáhají

Na apríla vystoupí známá kapela Horkýže slíže, je vyprodáno

Litvínov - Jako host se v klubu Attic představí formace Definitivní ententýk.

Andělé se rozparádili v závěrečné desetiminutovce a mají skalp Poruby

Most - Náročné a dramatické utkání mají za sebou mostecké házenkářky v podobě středeční předehrávky se soupeřem z Poruby. Mostečanky si pár minut od startu zápasu vypracovaly slušný pětibrankový náskok, ale nebyli by to Černí andělé, aby nepřinesli divákům dramatickou herní vložku. Poruba totiž do poločasu stihla skóre otočit a ještě o gól domácí předčit. Do kabin se šlo za stavu 11:12.