VYBERTE SI REGION

Z regionu

Záchrance v Ústeckém kraji slouží 24 nových sanitek

Ústí nad Labem - Záchranářům v Ústeckém kraji slouží čtyřiadvacet nových sanitek. Samospráva zároveň rozšiřuje počet výjezdových základen a obnovuje zdravotnickou techniku a zázemí pro výjezdy lékařů, těch je ale nedostatek.

Energie koupila další byt. Už deset klientů žije samostatně

Meziboří - Obecně prospěšná společnost z Meziboří, která provozuje chráněné dílny a poskytuje sociální služby lidem s mentálním postižením a dlouhodobým duševním onemocněním, chce v trendu osamostatňování pokračovat. Je to jediná organizace tohoto druhu v Ústeckém kraji.

Dobrou pohodu, mír v duši a spokojenost se sebou samým, přeje Miloš Zeman

Ústecký kraj /ROZHOVOR/ - Na závěr své návštěvy Ústeckého kraje poskytl prezident republiky Miloš Zeman Deníku exkluzivní rozhovor.

Ivana Zemanová: Dárek pro mého muže vám neprozradím

Ústecký kraj /ROZHOVOR/ - Na závěr své návštěvy Ústeckého kraje poskytla první dáma republiky Deníku exkluzivní rozhovor.

ON-LINE: Návštěva Miloše Zemana v Ústeckém kraji ve středu končí

Ústecký kraj - Prezident Miloš Zeman ve středu ukončí třídenní návštěvu Ústeckého kraje. Zamíří nejprve na Teplicko a svůj program ukončí v Kadani na Chomutovsku.

Miloš Zeman dostal dárky, které mu budou náš kraj připomínat

Ústecký kraj - Originální dary si prezident Miloš Zeman veze z Ústeckého kraje už potřetí.

AKTUALIZUJEME

ON-LINE: Druhý den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Ústeckém kraji

Ústecký kraj - Bílina, Třebívlice, Lovosice, Louny. Tato místa v úterý navštíví v rámci své návštěvy v Ústeckém kraji prezident Miloš Zeman. Skromnější separátní program má připravený Ivana Zemanová.

AKTUALIZUJEME

ON-LINE: Prezident Miloš Zeman letos podruhé přijel do Ústeckého kraje

Ústecký kraj - Deset měsíců a tři dny uplynuly od poslední návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Ústeckém kraji. Od pondělí 7. prosince do středy 9. prosince je hlava státu opět na oficiální návštěvě v našem kraji. 

Do babyboxu v Ústí někdo odložil holčičku, dostala jméno Andělka

Ústí nad Labem - Do babyboxu v Ústí nad Labem někdo odložil holčičku. Protože se to stalo v době, kdy ulicemi měst a obcí procházel Mikuláš v doprovodu čertů a andělů, dostala jméno Andělka. Na pohled je zdravá, sdělil předseda správní rady Nadačního fondu pro odložené děti Statim Ludvík Hess.

Dobrá zpráva pro hory: Lékař Lisický tam bude ordinovat dál

Mostecko – V prosinci chtěl skončit, nakonec si to ale rozmyslel. Praktický lékař pro dospělé Pavel Lisický bude i v příštím roce dojíždět ordinovat do Brandova, Nové Vsi v Horách a Hory Svaté Kateřiny. Jen tam bude od ledna jezdit v jiný den.

Jana: „Navrhovat styl pro tak silnou osobnost, jako je Martina, je radost“

Severní Čechy – Věřili byste, že tahle křehce vypadající žena je maminkou pěti dětí? A k tomu se věnuje mnoha dalším a vymýšlí jim zábavu v jejich volném čase?

Vánoce v Drážďanech: Trhy na jedenácti místech

Drážďany - Nejvíc vyzdobených stánků leží na drážďanské vánoční míli, která začíná před hlavním vlakovým nádražím. Vévodí jim Štrýclmarkt

Hlavní pramen Ohře v Německu vyschl. Místo vody je v něm listí

Německo, Ústecký kraj - Pramen řeky Ohře, z jejíž vody vzniklo Jezero Most, během listopadu v Německu vyschnul. Z vývěru pod horou Schneeberg, obloženého kameny, nyní nevytéká vůbec žádná voda. Místo vodní hladiny v prameništi zaujala jen hromada podzimního listí, nafoukaná tam z okolních stromů.

V Meziboří se rozzářil vánoční strom. Pak zahrál známý virtuos Brabec

Meziboří /FOTO, VIDEO/ – V Meziboří se naplno ponořili do vánoční atmosféry. V horském městečku už rozsvítili vánoční strom. Předcházelo tomu vystoupení dětí z mateřské školy. Poté lidé vzhlédli k nebi, protože se spustil ohňostroj. V kulturním zařízení následně začala výstava specificky ozdobených vánočních stromků. Vše zakončil koncert známého kytarového virtuosa Lubomíra Brabce.

Pražský vánoční strom otevírá diskuzi i na severu Čech

Severní Čechy - V předvánoční čas jsme zvyklí na typickou evropskou náladu. Osvětlený stromek, ozdoby, vánoční koledy, kadidlo. Předvánoční náladu, včetně jesliček, mají rádi ateisté i křesťané, protože jde o zážitek pohody celého společenství.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.