VYBERTE SI REGION

Z regionu

Charitativní aukce vynesla přes 14 tisíc!

Ústí nad Labem - Velká charitativní aukce Deníku, které jste se mohli v minulých dnech zúčastnit na webech všech regionálních mutací Deníku v severních Čechách, vynesla Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením celkem 14 071 korun!

Sever Čech v noci potrápí silný vítr, na horách vichřice. Hrozí pády stromů

Severní Čechy - Také sever Čech v noci na středu zasáhne silný vítr. Na hřebenech může dosáhnout rychlosti až 110 kilometrů za hodinu, tedy síly vichřice. Vyplývá to z výstrahy, kterou dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Hrozí pády větví a stromů, a to až do středečního večera.

Černý pátek změnil naše životy. Policie posiluje dohled nad ohroženými místy

Ústecký kraj – Teroristické útoky v Paříži šokovaly svět. Černý pátek 13. listopadu zastavil život i v Ústeckém kraji.

Česká Miss 2016 začíná: „Budeš to právě Ty?“

Teplice – Chcete se stát Českou MISS 2016, nejkrásnější dívkou republiky? Pak přijďte do obchodního centra Olympia Teplice na casting, a to ve středu 11. listopadu od 14 hodin.

Telnici zavalí celé stovky plastikových modelů

Telnice - Modelářskou soutěž Memoriál Jaroslava Urbance čeká řada překvapení. Zvláštní vlak ale na Kozí dráhu nevyjede, zasáhla příroda.

Jan Pechout: Nejhorší je silnice mezi Ústím a Lovosicemi

Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ - Specialista Besipu Jan Pechout líčí své zkušenosti ze silnic v severních Čechách. Mnoha řidičům chybí dovednosti, znalosti, ale i normální lidská slušnost.

Konec šlapání do schodů. Na radnici začal jezdit výtah

Meziboří – Dvoupatrová budova městského úřadu v Meziboří se od nynějška může chlubit velkou vymožeností. Začal v ní fungovat bezbariérový výtah. Díky němu mohou zase sestěhovat úředníky.

Falbr jde do důchodu. Hospodářská rada kraje má novou předsedkyni

Ústecký kraj – Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje zvolila na včerejším jednání předsednictva nové vedení. Spoluzakladatel Richard Falbr po 15 letech uvolnil křeslo předsedy a odchází do důchodu. Na vedoucí pozici předsednictvo zvolilo místo něj dosavadní místopředsedkyni Gabrielu Nekolovou, která zároveň působí jako regionální zástupkyně zmocněnce vlády pro Moravskoslezský kraj a Ústecký kraj.

Srážek se zvěří ubyde. Kraj testuje nové plašiče

Ústecký kraj – Jako první v republice bojuje Ústecký kraj proti rostoucímu počtu srážek se zvířaty pomocí malých senzorů, které plaší divokou zvěř. Na dvoukilometrový úsek silnice na Lounsku zkušebně nainstaloval 80 plašičů.

Velká charitativní aukce Deníku vrcholí. Zbývají poslední hodiny

Severní Čechy - Ideální příležitost získat s předstihem vánoční dárky pro své blízké a ještě pomoci dobré věci! To je Velká charitativní aukce, která na webových stránkách Deníku v neděli ve 22.00 končí.

Nejžádanější maskot je mladý Tepličan Martin

Teplice - Mnozí ho potkali osobně. Ačkoliv mu ale stáli tváří v tvář, nevědí jak vypadá. Martin Tóth z Teplic totiž pracuje v převleku jako maskot.

Aukce Deníku pomůže nemocným dětem z Ústí

Severní Čechy - Děti ze Speciální základní školy Pod Parkem na Severní Terase se každý den srdnatě perou s nepřízní osudu. Vy nyní máte ideální šanci pomoci jim v jejich boji!

Mít rád lidi. To je pro kněze nadevše důležité

Ústecký kraj /ROZHOVOR/ - Co vlastně dělají hodnostáři a činovníci katolické církve? O tom má drtivá většina lidí naprosto zkreslené představy.

V zařízeních cizinecké policie je ubytováno na 500 migrantů

Severní Čechy - Vzhledem k masivní migrační vlně, ačkoli Česká republika stojí na okraji nelegálního migračního proudu, je v současnosti v detenčních zařízeních k půlnoci z 23. na 24. října 2015 na pět set cizinců.

Ústecká univerzita plánuje do kampusu nastěhovat další fakultu

Ústí nad Labem – Ústecká Univerzita J. E. Purkyně plánuje postavit v kampusu novou budovu fakulty výrobních technologií a managementu. Cílem projektu je mimo jiné podpora vzdělávání v technických oborech. ČTK to řekla mluvčí univerzity Jana Šiková. Právě po technických profesích je v regionu podle úřadů práce největší poptávka.

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.