VYBERTE SI REGION

Z regionu

V roce 2016 začne výstavba silnice mezi Postoloprty a Bitozevsí

Ústecký kraj - Naopak zahájení výstavby obchvatu Lubence není v příštím roce ještě jisté, spíše to vypadá na odklad.

Život v Ústeckém kraji? Předposlední místo v ČR

Ústecký kraj – V uplynulém roce 2015 se v Ústeckém kraji žilo lépe než loni. Ale jen o kousek! V nejnovějším průzkumu Místo pro život, který mapuje kvalitu života obyvatel v regionech ČR, si kraj oproti loňsku polepšil o jednu příčku.

Krajská zdravotní musí zaplatit pokutu půl milionu korun

Brno, Ústecký kraj - Společnost Krajská zdravotní, která v Ústeckém kraji spravuje pět nemocnic včetně té mostecké, musí zaplatit pokutu půl milionu korun. Důvodem jsou chyby v zakázce na výběr tří distributorů léčiv. Sankci uložil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Podle jeho předsedy Petra Rafaje je pravomocná.

Památky na severu Čech připravily koncerty i výstavy. V Mostě zazní gospel

Ústí nad Labem – V Ústeckém kraji se před vánočními svátky a během nich otevřou nejen brány většiny kostelů, ale i řady zámků a dalších památek. Jejich správci připravily koncerty, výstavy, tvořivé dílny i netradiční prohlídky. 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mostecký hospic.

Podpořte dobré nápady kolem vás

Ústecký kraj - Tři miliony korun si díky úspěšnému programu Era pomáhá regionům rozdělí regionální veřejně prospěšné projekty z celé České republiky. Do programu se v tomto roce přihlásilo 270 neziskových organizací.

Jana: „Káťa je inspirativní, doslova nám rozkvétala pod rukama“

Severní Čechy - Pátý ročník Proměn společného projektu Deníku a Studia Jana Burdová, se právě dostal do své poloviny. Dnes si můžete prohlédnout už třetí proměněnou dámu, kterou je osmatřicetiletá Kateřina Bartošová z Benátek nad Jizerou.

Údajné machinace v ROP Severozápad se k soudu vrátí v únoru

Ústí nad Labem - Ústecký krajský soud dnes odročil hlavní líčení v kauze údajných machinací v Regionálním operačním programu (ROP) Severozápad na druhou polovinu února. Hlavní líčení nemohlo pokračovat kvůli nemoci jednoho z obžalovaných, bývalého ředitele úřadu ROP Petra Vráblíka. V plánu přitom byla už jen část listinných důkazů a závěrečné řeči.

Kraj bude v roce 2016 hospodařit s přebytkem. Nejvíce peněz půjde do silnic

Ústecký kraj – Téměř 289 milionů korun plánuje v příštím roce ušetřit Ústecký kraj. Bude mít přebytkový rozpočet, schválili ho zastupitelé. Celkem kraj v roce 2016 počítá s výdaji ve výši 13,65 miliard korun.

Z Ústeckého kraje odcházejí lidé. Nejvíc se jich odstěhovalo z Mostecka

Ústí nad Labem - Počet obyvatel Ústeckého kraje nadále klesá. Z regionu odcházejí lidé, od začátku roku se vystěhovalo 6164 osob. V kraji se za první tři čtvrtletí narodilo 6272 dětí, celkový úbytek obyvatel je 1164. V sedmi okresech Ústeckého kraje žilo ke konci září 822 808 obyvatel. Vyplývá to z údajů, Českého statistického úřadu (ČSÚ).

Záchrance v Ústeckém kraji slouží 24 nových sanitek

Ústí nad Labem - Záchranářům v Ústeckém kraji slouží čtyřiadvacet nových sanitek. Samospráva zároveň rozšiřuje počet výjezdových základen a obnovuje zdravotnickou techniku a zázemí pro výjezdy lékařů, těch je ale nedostatek.

Energie koupila další byt. Už deset klientů žije samostatně

Meziboří - Obecně prospěšná společnost z Meziboří, která provozuje chráněné dílny a poskytuje sociální služby lidem s mentálním postižením a dlouhodobým duševním onemocněním, chce v trendu osamostatňování pokračovat. Je to jediná organizace tohoto druhu v Ústeckém kraji.

Dobrou pohodu, mír v duši a spokojenost se sebou samým, přeje Miloš Zeman

Ústecký kraj /ROZHOVOR/ - Na závěr své návštěvy Ústeckého kraje poskytl prezident republiky Miloš Zeman Deníku exkluzivní rozhovor.

Ivana Zemanová: Dárek pro mého muže vám neprozradím

Ústecký kraj /ROZHOVOR/ - Na závěr své návštěvy Ústeckého kraje poskytla první dáma republiky Deníku exkluzivní rozhovor.

ON-LINE: Návštěva Miloše Zemana v Ústeckém kraji ve středu končí

Ústecký kraj - Prezident Miloš Zeman ve středu ukončí třídenní návštěvu Ústeckého kraje. Zamíří nejprve na Teplicko a svůj program ukončí v Kadani na Chomutovsku.

Miloš Zeman dostal dárky, které mu budou náš kraj připomínat

Ústecký kraj - Originální dary si prezident Miloš Zeman veze z Ústeckého kraje už potřetí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.