VYBERTE SI REGION

Sport

One woman show: Javorková ukazovala záda a má šest zlatých medailí

Chomutov, Litvínov - Chomutovský bazén? Tam se litvínovská plavkyně Kamila Javorková cítí jako ryba ve vodě. A to doslova. Talentovaná Litvínovanka při Velké ceně města Chomutova vyplavala ze šesti startů šest zlatých medailí! Byla to šou jedné mladé plavkyně.

Zpackaný závěr! Most sahal po výhře nad Jihlavou a nakonec má bod

Most /FOTOGALERIE/ - Po setnutí Slavie by to byl další slušivý skalp. Bohužel! Mostečtí hokejisté tři  minuty před koncem zápasu s Jihlavou vedli o branku 3:2, ale k výhře nedošli. Přišlo vyloučení Kubinčáka, které hosté využili za čtyřicet vteřin k vyrovnání a v následném prodloužení urvali bonusový bod za vítězství 4:3. Mostečanům zůstal po dobře rozehraném souboji s favoritem z Vysočiny bod.

Most porazil doma Zlín.

OBRAZEM: Na svátek vítězství. Černí andělé přehráli doma Zlín

Most - Vítězstvím 30:21 (15:10) skončil sváteční zápas mezi domácím Mostem a hosty ze Zlína. Mostečanky před střetnutím slibovaly fanouškům napravení posledního zaváhání ze Slavie, kde přišly v závěru zápasu o vítězství. A to také splnily.

Jiří Gula (ve žlutém) byl jediným střelcem Litvínova v Brně.

Moravský výprask: Kometa dávala Litvínovu góly i v oslabení. Dostal jich sedm

Brno, Litvínov - Z takového zápasu se bude litvínovským hokejistům točit hlava ještě u chemičky v Záluží. Severočeská Verva vyfasovala v Brně sedmibrankový příděl. Přes léto silně posílená Kometa skórovala dokonce i dvakrát v jednom oslabení. Bylo to hned na začátku třetí třetiny. Jedinou trefu Krušnohorců obstaral obránce Gula, který se prosadil i v minulém duelu s Hradcem Králové.

Sváteční menu: Holky jdou do boje! Fotbalistky mají pohár, házenkářky hostí Zlín

Most - Nemuset do práce, užívat si sport a ještě se kochat ženskou krásou? Přesně tohle "chlapské menu" nabídne sváteční středa 28. září. Divizní fotbalistky mají formu a ve středu rozehrají doma druhé kolo českého poháru proti třetiligovému družstvu Ústí nad Labem (od 16.00). Doma hrají také házenkářští Černí andělé, kteří chtějí zapomenout na nepovedenou remízu ze Slavie a doma porazit, i s výhledem na evropský pohár, Zlín (od 18.00).

Hokejisté Mostu zaskočili Slavii. Na jejím ledě slavili vysoko 4:1

Praha, Most - Že hokejisté Mostu neumí na silné celky? Omyl. Mostečané si po sobotní domácí porážce s Kladnem venku podali vysoko pražskou Slavii. Na jejím ledě si došli pro důležité tři body za vítězství 4:1. Domácí Pražany načal první brankou zkušený Jan Alinč. V bráně Mostu se zase představil Jaroslav Hübl.

Házenkářky Slavie a Mostu v repríze finále remizovaly 24:24

Praha - Repríza květnového souboje o český titul mezi Slavií Praha a Mostem ve čtvrtém kole interligy házenkářek skončila remízou 24:24. Slávistkám se povedlo v závěrečné pětiminutovce zlikvidovat pětibrankové manko a udržely si v novém ročníku neporazitelnost. V tabulce jsou druhé o bod za stoprocentně úspěšnými Michalovcemi, které deklasovaly Prešov 47:24.

Rio jsem si užil, říká Hýna. Paralympionika ocenili na mosteckém autodromu

Most - Jednadvacetiletý traťový komisař mosteckého autodromu Daniel Hýna je členem úspěšného týmu českých handicapovaných sportovců, kteří reprezentovali Českou republiku na paralympiádě v brazilském Rio de Janeiru. Daniel se ve finále běhu na 1 500 metrů umístil na šestém místě ve svém letošním nejlepším čase 4:42,33 minuty.

OBRAZEM: Bez překvapení! Favoritovi z Kladna stačilo na výhru deset minut

Most - Deset úvodních minut a tři branky v síti HC Most. Kladenský favorit dal v Mostě jasně najevo, podle kterých not se bude hrát. Nakonec si ve střetnutí s HC Most došel pro vítězství 4:2. Kladenské Rytíře ke třem bodům v Mostě dotlačila také početná fanouškovská podpora, jenž vytvořila na zimáku pod Hněvínem pro svěřence trenéra Patery domácí prostředí.

Střetnutí „Evropanek“ v repríze posledního finále: Černí andělé jedou na Slavii

Most – Oba týmy válí v Evropě, oba patří ke špičce házenkářské interligy. Teď se střetnou v jednom zápase. Mostečtí Černí andělé cestují v neděli v repríze posledního českého finále na půdu pražské Slavie. Začíná se v 17.00 hodin.

Verva má první domácí vítězství. Gula pomohl ke dvěma bodům gólem a nahrávkou

Litvínov /FOTOGALERIE/ - Litvínovští hokejisté slaví první domácí výhru nové sezony. Je za dva body s týmem Hradce Králové, který Litvínov přemohl po nájezdech 3:2. Na Zimním stadionu Ivana Hlinky se čtyřem tisícovkám diváků servírovalo drama. Domácí hokejisté totiž vyrovnali na 2:2 až necelé dvě minuty před koncem, kdy hostujícího lapače Pavelku zaskočil střelou Lukeš.

Dan Skočdopole zářil a vybojoval pro HKC Racing Team stříbro

Vysoké Mýto, Most - Na motokárovém okruhu ve Vysokém Mýtě skončil posledním podnikem letošní ročník Poháru Autoklubu ČR. Mostecký HKC Racing Team se tu prezentoval skvělými výsledky svých jezdců a stříbrným medailistou 2016 se tu ve třídě KF Junior stal Dan Skočdopole.

V Havířově bez bodů. Domácí potopili HC Most v prostřední třetině

Havířov - Tři góly domácích hokejistů ve druhé třetině byly klíčové pro prvoligový zápas mezi Havířovem a Mostem. Hosté ze Severu Čech padli v Havířově jasně 1:4. Nepotvrdili tak poslední domácí vítězství s Benátkami a dál si drží na ledě soupeřů černou bilanci.

68 týmů, 23 zemí, 17 skupin a jeden sen. Gamblers Most míří na Ligu mistrů

Maribor (Slovinsko), Most – Desítky skvělých týmů a všechny mají jeden sen – vybojovat triumf v Lize mistrů. V našlapané konkurenci se neztrácejí ani cíle mosteckých kluků z týmu Gamblers. O víkendu startuje ve slovinském Mariboru Liga mistrů v malé kopané. Mostečané jako nejlepší tým v Česku se ve čtvrtek vydávají na cestu. Je to pro ně historicky první výjezd do zahraničí. Užili si hromadu zařizování, aby mohli na mega akci vyrazit.

Sourozenci bojují v Evropě. „Vyrůstali jsme na fotbalovém hřišti,“ říká Lucia

Most - Jeden válí s míčem u nohy, druhý s míčem v ruce. U Súkenníků doma měly sudičky nad postýlkama dětí v rukách balony. Osmadvacetiletá Lucia Mikulčík (za svobodna Súkenníková) je oporou mosteckých házenkářek, se kterými teď bojuje v evropském poháru EHF. Její o rok mladší bratr Igor zase nastupuje za fotbalový Liberec, který hraje základní skupinu Evropské ligy UEFA. A sportovní sourozenci se hodně navzájem podporují a hecují. Znají to od dětství.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.