Velikonoční pohár byl kořistí pro Jana Matuščína

Most, Meziboří – Velikonoční pohár StarColor, billiard-hockeyový turnaj regionální úrovně Expres, odehráli stolní hokejisté v mosteckém Středisku volného času. Startovali hlavně hráči a hráčky z nižších soutěží.

18.4.2017

Šprtec – Velikonoční pohár StarColor.Foto: BHC Most

Z vítězství se radoval Jan Matuščín (BHC StarColor Most „B") před zkušeným Lukášem Fedičem z Prague NHL a dalším hráčem mosteckého „B" týmu Matyášem Vaníčkem. V kategorii žen vyhrála Pavla Mišíková ze stejného oddílu. Vítězství mezi mladšími žáky vybojoval Ondřej Matura (Netopýři Most).

Před Velikonocemi odehráli svůj tradiční turnaj tříd v billiard-hockeyi šprtce také žáci ZŠ Meziboří. V jednotlivých kategoriích zvítězily třídy 3.B (Lukáš Dostál, Adam Devera, Tomáš Nguyen), 6.A (Jan Vokáč, Daniel Kozikowski, Tadeáš Marek) a 7.A (Lukáš Kaprhál, Jan Chládek, Martin Dvořák).

V tomto týdnu jedou stolní hokejisté do Trenčína na mezinárodní turnaj Slovakia Open.

Velikonoční pohár StarColor – SVČ Most - billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. Expres:

1. Jan Matuščín (BHC StarColor Most „B"), 2. Lukáš Fedič (Prague NHL), 3. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most „B"), 4. Jan Dočkal (Tučňáci 14.ZŠ Most), 5. Martin Dvořák Jun. (KSH ZŠ Meziboří), atd.

Jakub Hasil

Autor: Redakce

18.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Stovka cyklistů zahájila v Mostě turistickou sezonu jízdou z Benediktu na Matyldu.
18

OBRAZEM: Cyklisté zahájili sezonu vyjížďkou na Matyldu

Tatrováckou techniku využívalo několik hodně rychlých aut.
AUTOMIX.CZ
68

OBRAZEM: Tyhle české sporťáky uměly i přes 300 km/h. A měly motory z tatrovek

FOTO DNE: Největší maturitní tablo je u zimního stadionu

Most - Držte palce hvězdám z pajďáku! vyzývá obří tablo mostecké pedagogické školy.

Mostecká policie odhalila další obchodníky s drogami

Most – Žena skončila ve vazbě a hrozí jí až deset let vězení. Za drogové delikty už byla trestána dříve.

Příměstské tábory jsou velkým hitem

Chomutov, Most, Žatec - Ředitelé volnočasových středisek zvyšují nabídku příměstských táborů, mají ale problémy naplnit ty turnusové. Roli hrají finance i nesamostatnost dětí, říkají.

Páté kolo Mostecké ligy bylo ve znamení překvapení

Most - Sportovní areál 11. ZŠ Most byl i tuto neděli kulisou pro další kolo DRFG Mostecké ligy. V pátém dějství šestnáctého ročníku se uskutečnily pouze tři zápasy, když dvě utkání byla jejich protagonisty odložena.