V Čepirozích řádila rádiem řízená autíčka

Most - V rámci seriálu Czech Open se o víkendu v Mostě uskutečnil závod rádiem řízených modelů 1:8 IC buggy. Akci pořádal mostecký klub RC buggy a závodu se účastnilo dvaačtyřicet závodníků z celé České republiky.

23.8.2011

Buggy na mosteckém závodišti v Čepirozích.Foto: archiv klubu

RC buggy klub měl v závodu čtyři zástupce. Závody se konaly v areálu klubu v mosteckých Čepirozích.

Po celý den jezdila rádiem řízená auta a z mnoha rozjížděk a finále nakonec celkově vyhrál Lukáš Zeman z Mladé Boleslavi.

Jako druhý se umístil Michal Šindelář z Divokého Jelení a třetí se stal Vít Procházka z SP models Radomyšl.

Mostečtí závodníci obsadili na dvanáctém místě Tomáš Leity, na čtrnáctém místě Adam Procházka, na devatenáctém místě Radek Kuric a na pětatřicátém místě Jiří Vala.

Příští závod ze stejného seriálu Czech Open se v Mostě uskuteční první den v říjnu. Ještě předtím, na konci září, pořádá místní klub závod Mistrovství České republiky.

BUGGY V MOSTĚ

- Modely 1:8 IC buggy jsou modely spalovacích buggy aut v měřítku 1 ku 8.

- Modely těchto aut mají obsah motoru 3,5 cm a pohon mají na všechny čtyři kola.

- Mostecká dráha pro IC buggy autíčka je dlouhá necelých 300 metrů a má šířku minimálně čtyř metrů.

Martina Němečková

23.8.2011 VSTUP DO DISKUSE

Přípravné fotbalové utkání v Ústí nad Labem - ČR - Litva 3:0.
35

Litvínov nabízí svým občanům duonádoby na tříděný odpad

Konec. Litvínová cesta v play off byla krátká

Litvínov – Hokejisté podlehli Hradci Králové a nepostoupili do semifinále extraligy.

Na EET dohlížejí i celníci. V kraji provedli přes sto kontrol

Ústecký kraj - Elektronická evidence tržeb se týká i celníků. Od loňského prosince do poloviny března provedli v Ústeckém kraji 124 kontrol EET, v 18 případech zjistili pochybení.

FOTO DNE: V Mostě vzniká 3D iluze kostela. Připomíná renesanční malby

Most - Když to spatříte, překvapí vás dokonalost optického klamu. Světoznámý přesunutý mostecký kostel tentokrát "odjel" do paralelního světa.

Mostecký veterán Švancar nasbíral za víkend pět bodů

Most /FOTO/ - Padesátiprocentní úspěch zaznamenali extraligoví hokejbalisté týmu HBC Kovodemont Most, když prohráli v Pardubicích, ale doma zvítězili nad Rakovníkem. Veterán v mosteckém dresu Švancar si na své konto připsal pět víkendových bodů do tabulky produktivity.