Prvenství v kategorii žen patří Lucii Ekrtové (Lejdýs Most). Stále větší prostor v činnosti mosteckých oddílů získává také air-hockey. Vítězem turnaje o Pohár ŠK 15.ZŠ Most se stal Jakub Hasil. Mezi ženami byla nejlepší Kateřina Doležalová.

Početná a pestrá konkurence se naopak sešla při tradičním předvánočním Poháru města Mostu v billiard-hockeyi šprtci. Až k celkovému vítězství se propracoval leader BHC AB STAIN Most Tomáš Fleišman. Ve srovnání s druhým Pavlem Alexandrovem (Prague NHL) byl lepší až na pomocná kritéria, když jejich vzájemný zápas skončil remízou. Pomocná kritéria hrála roli také v souboji o třetí místo a i v tomto případě byl šťastnější mostecký hráč. Pohár za třetí místo získal Ondřej Müller před stochovským Navrátilem. V kategorii starších žáků byl nejlepší Patrik Šlégr (Haluzáci 8.ZŠ Most), další dvě dílčí prvenství si odvážejí pečečtí Ondřej Tichý (mladší žáci) a Markéta Cibulková (ženy).
Mimo hlavní zájem proběhl ještě jeden turnaj v billiard-hockey šprtci. Byl jím přebor tříd 15.ZŠ Most. V konkurenci dvaceti tří třídních družstev zvítězily týmy 3.B (Suchomel, Hrdý, Šindelář) a 7.A (Ritter, Medveděv, Gadžor).

Další turnaje čekají mostecké až v polovině ledna. Hned v prvním lednovém týdnu proběhne ale důležitá Rada zástupců Unie hráčů stolního hokeje, která mj. schválí složení a rozlosování 1. a 2.ligy družstev billiard-hockeye šprtce a také výběr hráčů a hráček pro mistrovství Evropy 2014 v Krakově.

VÝSLEDKY:

Pohár ŠK 15.ZŠ Most – táhlový hokej Chemoplast – Český pohár 2014, kat. „B": 1. Martin Laštůvka, 2. Lukáš Doležal, 3. Jan Kusý (všichni Black Sharks Most), 4. Lucie Ekrtová, 5. Kateřina Doležalová (obě Lejdýs Most), atd.

Pohár ŠK 15.ZŠ Most – air-hockey – Český pohár 2014: 1. Jakub Hasil (BHC Most), 2. Martin Laštůvka (Black Sharks Most), 3. Kateřina Doležalová (Lejdýs Most), 4. Lukáš Doležal, 5. Jan Kusý (oba Black Sharks Most), atd.

Pohár města Mostu – billiard-hockey šprtec – Český pohár 2014, kat. ČP12: 1. Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most), 2. Pavel Alexandrov (Prague NHL), 3. Ondřej Müller (BHC AB STAIN Most), 4. Petr Navrátil (TJ Sokol Stochov), 5. Petr Henych (Old Friends Most), 6. Daniel Pícha (BHC AB STAIN Most), 7. Jiří Nagy (TJ Sokol Stochov), 8. Petr Kotvald (DDM Chomutov), 9. Jiří Nakládal (BHC Dragons Brno), 10. Dalibor Kyzlink (SHL SDS Exmost Brno), 11. Lukáš Fedič (Old Friends Most), 12. Jaromír Foltýn Jun. (Fighting Saints Pečky), 13. Dalibor Frýba (BHC AB STAIN Most), 14. Patrik Šlégr (Haluzáci 8.ZŠ Most), 15. Zdeněk Bednář (BHC AB STAIN Most), 16. Jaromír Foltýn Sen. (Fighting Saints Pečky), 17. Patrik Purket (Old Friends Most), 18. Patrik Juchelka (SHL SDS Exmost Brno), 19. Kamil Blažek, 20. Ondřej Frýba (oba BHC AB STAIN Most), atd.