VYBERTE SI REGION

Museli jsme zvýšit hlas, řekl k vítězství házenkářský trenér Jakub Verner

Most – Důležitou domácí výhru vybojovali v nejvyšší soutěži ve třetím jarním kole mladší dorostenci házenkářského HK Baník Most. Před svými fanoušky si poradili s Velkou Bystřicí 38:32.

15.3.2016

Mostečtí házenkáři (ve tmavém) si doma poradili s Velkou Bystřicí. Foto: HK Baník Most

„Potřeba bodovat naše kluky ze začátku svazovala. Hráči nebyli dostatečně připravení na zápas a tak také vypadala z naší strany první půle. Jedním slovem rozpačitě. Po dlouhé době jsme museli zvýšit hlas na hráče. Zatáhli jsme obranu na 0:6 a přes občasné chyby se nám podařilo v obraně eliminovat jejich rychlé hráče. Po vyrovnání ve 44. minutě se kluci zvedli a zápas si již zkušeně nenechali vzít. Musím pochválit soupeře za velmi dobrý výkon ve hře 1 na 1, který nám dělal většinu zápasu problémy. Jen díky bojovnosti ve druhé části a díky výškové převaze se nám podařilo zvrátit průběh zápasu. Pochvalu si zaslouží celé družstvo. Mezi jednotlivci bych dnes vyzvedl výkon hráčů T. Jetenského, J. Poura, J. Hroška a L. Lesaře," hodnotil zápas mostecký trenér Jakub Verner.

HK Baník Most – SK Velká Bystřice 38:32 (18:18)
Sestava: D. Balín, J. Fojtík, T. Jetenský (10/2), J. Pour (7), J. Hrošek (6), L. Lesař (6/1), J. Kubal (3), K. Holubec, J. Trkovský a O. Slavík po 2, M. Harvan, P. Jahn a A. Janásek.

Autor: Václav Veverka

15.3.2016

Průzkumné vrty na Cínovci
13

Lithium může být pro náš kraj bílým pokladem

Psovod Jörg Kempe a fenka Hipi při pátrání po pohřešované Míše Patricii Muzikářové.
AKTUALIZUJEME
15

Po ztracené školačce pátrá německá fenka Hipi. Pomoci má dívčina bota

Policie hledá tuto neznámou ženu. Kradla ve sportovních potřebách v Mostě

Most /VIDEO/ - "Zná někdo tuto ženu?" ptají se policisté v Mostě. Pátrají po ní kvůli útěku z obchodu bez zaplacení.

Známá zlodějka z Obrnic opět vyrazila s kočárem na nákupy za pět prstů

Most - Mladá žena riskuje přísnější trest hromaděním přestupků. Zatím je vyšetřována na svobodě.

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

Místo hotových výrobků děláme jen polotovary. A za směnu toho zvládneme vyrobit méně než Němci.