Mostečtí Lišáci na druhém místě

Most, Brno - Zatímco nejvyšší soutěž družstev billiard-hockeye letos začne nezvykle až v březnu, nižší soutěže odstartovaly tradičně v prvním únorovém víkendu.

10.2.2011

Kapitán Lišáků Jakub Novotný (vpravo) v zápase proti Sokolu Stochov.Foto: BHC Most

Lišáci Most vtrhli do druhé ligy stejně jako loni do ligy třetí a v domácím prostředí dostáli svému jménu. S přehledem porazili Litvínov, ESH Praha i Pečky a podlehli pouze favoritovi skupiny ze Stochova. Úvodní kolo naopak vůbec nevyšlo Litvínovu. Tým, který loni skončil třetí a jen těsně mu unikl postup do finálového turnaje, zaznamenal jen jednu výhru. Ze třech porážek byly navíc dvě s nulou.

Ve 3.lize, která nemá na rozdíl od vyšších soutěží pevné rozlosování, nastoupila k zápasům zatím jen polovina účastníků. Všech pět týmů aktivních v první kole alespoň jednou bodovalo. S minimálním náskokem se v čele usadil Bufet ze z Plzně, následován SVČ Most a BHC 4.ZŠ Most.

Jeden z posledních finálových turnajů, které ještě mají uzavřít hodnocení sezóny 2010, byl v Brně Masters TOP 8. Do finále Masters se v loňské sezóně probojoval Tomáš Fleišman (BHC AB STAIN Most). V turnaji samotném pak mostecký hráč obsadil šesté místo. Samotná účast ve finále je velkým úspěchem. Fleišman je teprve druhým hráčem, který si tento prestižní turnaj zahrál.

V tomto týdnu hráči z Mostecka do soutěží v billiard-hockeyi šprtci nezasáhnou. Ve čtvrtek se ale bude hrát v SVČ Most o body do Českého poháru v táhlovém hokeji Chemoplast. Turnaj je otevřen všem zájemcům. Informace jsou k dispozici na http://www.smshsk.cz/souteze .

2. liga družstev – skupina Praha – výsledky 1. kola:

SHL StarColor Litvínov – Lišáci Most 0:6, Saints Pečky – ESH Praha 2:6, Saints Pečky – Sokol Stochov 1:7, ESH Praha – Lišáci Most 3:6, Sokol Stochov – ESH Praha 2:3, SHL StarColor Litvínov – Saints Pečky 7:2, Lišáci Most – Saints Pečky 6:0, Sokol Stochov – SHL StarColor Litvínov 8:0, ESH Praha – SHL StarColor Litvínov 5:2, Lišáci Most – Sokol Stochov 2:6

3. liga družstev – skupina Most – výsledky 1. kola:

BHC 15.ZŠ Most - BHC 4.ZŠ Most 3:4, SVČ Most - Haluzáci 8.ZŠ Most 8:1, BHC 4.ZŠ Most - Haluzáci 8.ZŠ Most 8:1, Bufet ze z Plzně - SVČ Most 4:2, BHC 4.ZŠ Most - Bufet ze z Plzně 1:8, BHC 4.ZŠ Most - BHC 15.ZŠ Most 4:5, SVČ Most - BHC 4.ZŠ Most 6:3, Haluzáci 8.ZŠ Most - BHC 15.ZŠ Most 5:3

Jakub Hasil

10.2.2011 VSTUP DO DISKUSE

Stovka cyklistů zahájila v Mostě turistickou sezonu jízdou z Benediktu na Matyldu.
18

OBRAZEM: Cyklisté zahájili sezonu vyjížďkou na Matyldu

Tatrováckou techniku využívalo několik hodně rychlých aut.
AUTOMIX.CZ
68

OBRAZEM: Tyhle české sporťáky uměly i přes 300 km/h. A měly motory z tatrovek

FOTO DNE: Největší maturitní tablo je u zimního stadionu

Most - Držte palce hvězdám z pajďáku! vyzývá obří tablo mostecké pedagogické školy.

Mostecká policie odhalila další obchodníky s drogami

Most – Žena skončila ve vazbě a hrozí jí až deset let vězení. Za drogové delikty už byla trestána dříve.

Příměstské tábory jsou velkým hitem

Chomutov, Most, Žatec - Ředitelé volnočasových středisek zvyšují nabídku příměstských táborů, mají ale problémy naplnit ty turnusové. Roli hrají finance i nesamostatnost dětí, říkají.

Páté kolo Mostecké ligy bylo ve znamení překvapení

Most - Sportovní areál 11. ZŠ Most byl i tuto neděli kulisou pro další kolo DRFG Mostecké ligy. V pátém dějství šestnáctého ročníku se uskutečnily pouze tři zápasy, když dvě utkání byla jejich protagonisty odložena.