Heleně Moflárové z Bíliny se v Mostě 23. března v 19.10 hodin narodila dcera Karolína Moflárová. Měřila 40 centimetrů a vážila 1,6 kilogramu.Foto: DENÍK

Kouř a prach zabíjejí. Špatné kotle nepomáhají

Na apríla vystoupí známá kapela Horkýže slíže, je vyprodáno

Litvínov - Jako host se v klubu Attic představí formace Definitivní ententýk.

Andělé se rozparádili v závěrečné desetiminutovce a mají skalp Poruby

Most - Náročné a dramatické utkání mají za sebou mostecké házenkářky v podobě středeční předehrávky se soupeřem z Poruby. Mostečanky si pár minut od startu zápasu vypracovaly slušný pětibrankový náskok, ale nebyli by to Černí andělé, aby nepřinesli divákům dramatickou herní vložku. Poruba totiž do poločasu stihla skóre otočit a ještě o gól domácí předčit. Do kabin se šlo za stavu 11:12.