VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Miminka

31.5.2008

Vítejte na světě!

Most - Reportérka Deníku Jana Dráždilová zachytila pro čtenáře Mosteckého deníku první okamžiky dětí, které se narodily v Mostě a okolí.

24.5.2008

OBRAZEM: Podívejte, kdo se v Mostě narodil

Most - Díky vstřícnosti porodnice v Mostě vám jako každý týden přinášme fotky nejmladších Mostečanů i miminek z okolí.

17.5.2008

OBRAZEM: Podívejte, kdo přišel na svět

Most - Připravili jsme pro vás, jako každý týden, fotografie miminek, která se v minulých dnech narodila v mostecké porodnici, a jejich maminky souhlasili s focením. Maminkám děkujeme a jim i jejich dítkám přejeme hodně štěstí a zdraví v životě.

10.5.2008

Podívejte, kdo přišel na svět

Most - Díky vstřícnosti porodnic a maminek vám jako každý týden přinášíme obrázky miminek, která se narodila v mostecké nemocnici nebo v okolí.

5.5.2008

Podívejte, kdo přišel na svět

Most - Týden uplynul a my pro vás máme fotografie dalších miminek, která přišla na svět v mostecké porodnici.

26.4.2008

Podívejte se, kdo přišel na svět

Most - Mostecká porodnice zažívá po uzavření porodnice v nedalekém Žatci nával maminek. Bylo to znát i v minulém týdnu, kdy se reportérka Deníku vydala jako každý týden fotit do nemocnice novopečené maminky a jejich miminka. Tentokrát proto přinášíme obrázky rovnou dvacítky robátek.

21.4.2008

Podívejte se, kdo přišel na svět

Most - Jako každý týden vám přinášíme fotogalerii miminek, která přišla v minulých dnech na svět v mostecké porodnici.

14.4.2008

OBRAZEM: Kdo přišel na svět?

Most - Podívejte se, kdo přišel v minulých dnech na svět v mostecké porodnici a v okolních nemocnicích.

6.4.2008

OBRAZEM: Kdo přišel na svět?

Most - Podívejte se na miminka, která se narodila v Mostě a okolí.

15.3.2008

OBRAZEM: Miminka, narozená v minulém týdnu v Mostě

Most - Podívejte se, kdo přišel na svět v mostecké porodnici

11.3.2008

Podívejte se, kdo se narodil

Most - Jako každý týden vám přinášíme fotografie miminek, které pocházejí z Mostecka. Maminkám i miminkům děkujeme za spolupráci a přejeme hodně štěstí a zdraví do života!

1.3.2008

Podívejte se, kdo přišel na svět

Most - Chcete vidět, jak vypadají miminka, která se v minulém týdnu narodila v mostecké nemocnici?

23.2.2008

Kdo přišel na svět?

Most - Reportérka Deníku vyrazila, stejně jako každý týden, mezi maminky do mostecké nemocnice. Nafotila jejich ratolesti, aby se s nimi mohli jejich rodiče pochlubit světu.

17.2.2008

Kdo přišel na svět?

Most - Reportéři Deníku navštívili v porodnicích v Ústeckém kraji novopečené maminky, aby mohly ukázat celému světu svá miminka na fotografiích v tištěném Deníku i na internetových stránkách. Maminkám i dětem přejeme hodně štěstí a zdraví do života.

11.2.2008

Ahoj na světě!

Most - Reportérka Mosteckého deníku opět vyrazila mezi právě narozená miminka. Díky ochotě maminek a personálu mostecké nemocnice se tak na jejich fotografie moho podívat čtenáři z celého světa. Maminkám i jejich ratolestem přejeme vše nejlepší do života.

2.2.2008

Ahoj na světě!

Most - Reportérka Deníku vyrazila jako každý týden mezi maminky, aby nafotila jejich ratolesti. Maminkám i miminkům přejeme hodně štěstí a zdraví do života.

26.1.2008

Vítejte na světě!

Most - Maminky z Mostecka, které porodily v mostecké nemocnici i v okolních městech, se Deníku a čtenářům pochlubily svými ratolestmi. Zvěčnila je, jako každý týden, reportérka Deníku. Maminkách děkujeme za spolupráci a jim i miminkům přejem hodně štěstí a zdraví do života.

19.1.2008

Vítejte na světě!

Most - Jako každý týden i tento vyrazila reportérka Deníku do mostecké nemocnice, aby vám mohla přinést obrázky právě narozených miminek. Za spolupráci maminkám děkujeme a přejeme jim i jejich potomkům hodně štěstí a zdraví do života.

12.1.2008

Ahoj na světě!

Most - Díky vstřícnosti porodnic v Ústeckém kraji vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Mostečanů i miminek z okolí. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

5.1.2008

Ahoj na světě

Most - Reportérka Deníkuvyrazila jako každý týden mezi novopečené maminky, aby nafotila jejich právě narozená miminka. Všem ochotným maminkám patří dík za spolupráci při tvoření přílohy Deníku Baby Boom. Novorozencům přejeme do života vše nejlepší a hodně zdraví.

21.12.2007

Právě jsme se narodili

Most - Všem miminkám, které se narodili v minulém týdnu v Mostě, přejeme vše nejlepší do života.

30.11.2007

Vítáme vás na světě

MOST - I tento týden vyrazili fotoreportéři Deníku do mostecké nemocnice, kde fotografovali právě narozená miminka. Všem ochotným maminkám patří dík za spolupráci při tvoření Babyboomu. Novorozencům přejeme do života vše nejlepší a hodně zdraví.

23.11.2007

Vítáme vás na světě

MOST - Vítáme všechny miminka, která se narodila v minulém týdnu v mostecké nemocnici. Maminky, které souhlasili s fotografováním, zveřejňujeme i s dětmi ve fotogalerii. Všem novorozencům přejeme hodně štěstí a zdraví do života.

15.11.2007

Miminka poprvé uviděla svět

MOST - Přinášíme další miminka, která se naši fotografové zvěčnili v minulém týdnu v mostecké nemocnici. Do života jim přejeme samé štěstí, zdraví i rodičovskou lásku.

9.11.2007

Vítáme vás na světě

MOST - I tento týden přinášíme fotky miminek, která se narodila v mostecké nemocnici a jejich maminky souhlasily s fotografováním. Těmto i ostatním novorozencům přejeme mnoho štěstí do života.

2.11.2007

Vítáme vás na světě

MOST - V minulém týdnu vyfotili fotoreportéři Deníku v mostecké nemocnici 11 miminek. Nejméně tři chlapci tak posílí řady mužů z Mostecka a osm dívek rozšíří řady žen. Všechny miminka vítáme na světě a přejeme hodně sil do života.

26.10.2007

Právě jsme se narodili

MOST - Počet Mostečanů navýšila v minulém týdnu nově narozená miminka. Maminkám v náručí poprvé zabrečelo 8 chlapců a 2 děvčata. Všem přejeme do života jen to nejlepší.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies