Domácí dostal do vedení ve 4. minutě Svoboda, ve 13. srovnal skóre tvrdou střelou litvínovský snajpr Lukeš, jenž propálil chomutovského gólmana Hanuljaka.

V dalším průběhu utkání byli Piráti aktivnější a do vedení se nedostali jen díky plejádě famózních zákroků hostujícího brankáře Francouze. Přesto to byli borci Vervy, kteří se v úvodu třetí periody nečekaně dostali do vedení, postaral se o něj útočník Piroš.

Když už vyprodaný chomutovský stadion, kde se tísnilo 5525 diváků, přestával ve věřit, postaral se o vyrovnaní 17 vteřin před koncem Hruška – 2:2. Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, o výhře Litvínova rozhodly až nájezdy.

Piráti Chomutov – Verva Litvínov 2:3 SN

Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1 – 0:0.

Branky a nahrávky: 4. Jaroslav Svoboda (Balej), 60. D. Hruška – 13. Lukeš (Kousalík, Hübl), 46. Piroš (Rapáč, Ručinský), rozhodující samostatný nájezd Lukeš.

Rozhodčí: Jeřábek, Salonen (Fin.) – Jelínek, Pešek. Vyloučení: 5:7, navíc Stříteský (Litvínov) 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 5525 (vyprodáno).

Chomutov: Hanuljak – Lakos, Malec, Šulák, Pulpán, Kučný, Bartejs, Mazanec – Balej, Bartečko, Jaroslav Svoboda – D. Hruška, Divíšek, Hromas – Hřebejk, Sikora, Šagát – Kaše, Kämpf, Račuk. Trenéři: Čelanský, Skořepa a Veber.

Litvínov: Francouz – T. Pavelka, Kousalík, Chaloupka, Gula, Zeman, Stříteský – Lukeš, Hübl, Majdan – Trávníček, Hanzl, Martynek – Ručinský, Piroš, Rapáč. Trenéři: V. Jeřábek a Rosol.