OBRAZEM: Most zastavil lavinu porážek! V derby přehrál tým Kadaně

Most - Devět porážek v řadě a dost! Mostečtí hokejisté v domácím severočeském derby přetlačili soupeře z Kadaně a slavili konečně vítězství 4:2. Dvěma brankami se v mosteckém dresu blýskl Tauš. Hosté se dokázali prosadit pouze v první třetině, pak jejich "hokejové pušky" utichly.

7.1.2015
Fotogalerie
6 fotografií

Most versus Kadaň.Foto: DENÍK/Edvard D. Beneš

HC Most - Kadaň 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 19. Slavíček (Alinč), 23. Havlíček (Petruška), 39. Tauš (Písařík, Smolka), 49. Tauš (Písařík, Smolka) – 2. Jíra (J. Novák, Szathmáry), 10. Šulák.

HC Most: Horák – K. Charousek, Gula, Hora, Pavelka, Kasal, Kříž, Procházka, Kokeš – Bojer, Alinč, Slavíček – Tauš, Smolka, Písařík – Nedrda, Havlíček, Petruška – Zavřel, Válek, Mical.

SK Kadaň: Mouček – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Opalek, Trefný, Sathmary, Mrázek, Šulák – Ton, J. Charousek, Jíra – Šagát, Kus, Račuk – Novák J., Novák L., Hlava – Muller, Hammerbauer, Chrpa.

Autor: Redakce

7.1.2015

Ocenění převzaly i učitelky ze ZŠ speciální a praktické Lenka Hrušková (vlevo), ředitelka školy Eva Sekyrková (uprostřed) a Petra Kroupová
5

Litvínovští učitelé dostali k svátku ocenění za svou práci

Easter Cup na zimním stadionu v Mostě.

Do Mostu se sjede na 90 mládežnických hokejových týmů. Hraje se Easter Cup

Kouř a prach zabíjejí. Špatné kotle nepomáhají

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Dotace zaplatily i kotle, které budou brzy zakázané.

Na apríla vystoupí známá kapela Horkýže slíže, je vyprodáno

Litvínov - Jako host se v klubu Attic představí formace Definitivní ententýk.

Andělé se rozparádili v závěrečné desetiminutovce a mají skalp Poruby

Most - Náročné a dramatické utkání mají za sebou mostecké házenkářky v podobě středeční předehrávky se soupeřem z Poruby. Mostečanky si pár minut od startu zápasu vypracovaly slušný pětibrankový náskok, ale nebyli by to Černí andělé, aby nepřinesli divákům dramatickou herní vložku. Poruba totiž do poločasu stihla skóre otočit a ještě o gól domácí předčit. Do kabin se šlo za stavu 11:12.