V první třetině se oba týmy rozešly do kabin za nerozhodného stavu 1:1, když se na domácí straně prosadil jako první Přeučil, ale o pět minut později srovnal Fiala. V prostřední periodě Mostečané nedokázali využít ani jednu z mnoha nabídnutých přesilových her a diváci se branky nedočkali. Gólové hody pak přineslo poslední dějství, ve kterém nakonec slavila parta kouče Kamila Kašťáka.

Fakta zápasu:

HC Most – HC Řisuty 4:3 (1:1, 0:0, 3:2) stav série 1:1

Branky asistence: 9. T.Přeučil (Nedrda), 53. Hruška (P.Přeučil, T.Přeučil), 56. Martinec (Šešina), 57. Salač (Hruška) - 14. Fiala (Kos), 44. Kos (Vyskočil), 54. Hegenbart (Hudíček). Vyloučení: 10:12 navíc Havlůj (Most) 10 minut. Využití: 1:1. Rozhodčí: Grech - Sentenský, Gerát. Diváci: 482.

Sestava Mostu: Brzobohatý (Melichar) - Martinka, Havlůj, Šulc, Kuncl, Kunrt, Martinec, Ambrož, Mizera - Tauš, P.Přeučil, Salač - Hruška, Vrtek, Nedrda - Růžek, Šešina, Kašťák - Böhm, Ozolins, T. Přeučil.

Sestava Řisuty: Pospíšil (Schwamberger) - Mádl, Sedláček, Vyskočil, Babický, Čermák, Fiala, Procházka - Landa, Wolf, Scherzl - Hegenbart, Kos, Bezouška - Bláha, Jaroš, Křepelka - Hudíček, Hlusička, Plichta - Lapáče.