VYBERTE SI REGION

Hokejisté Litvínova porazili snaživé Korejce - vyhráli 5:1

Litvínov - Hokejisté z Asie poprvé v historii zavítali do Litvínova. V městečku na úpatí Krušných hor zanechali dobrý dojem, i když nevyhráli. Exotický korejský tým High1 prohrál včera na ledě extraligové Vervy jasně 1:5.

24.8.2012

Korejští hokejisté v Litvínově.Foto: DENÍK/Jan Vraný

Hosté na konci první třetiny dokázali odpovědět na vedoucí gól Ručinského, pak už ale pálili jenom domácí. Dvakrát se trefil Hanzl a po jedné brance přidali Majdan s Gerhátem. Dalším zahraničním soupeřem Litvínova bude 30. srpna Weisswasser.

Litvínov -  High1 5:1

Branky a nahrávky: 12. Ručinský (Hanzl, Černý), 25. Hanzl, 27. Gerhát (Kubinčák), 36. Hanzl (Stříteský, Kousalík), 44. Majdan (Hübl) - 20. Lee Yu-Won (Ishioka). Rozhodčí: Turčan. Vyl.: 7:4 Využití: 1:0. V oslabení: 0:1 Diváci: 545. Třetiny: 1:1, 3:0, 1:0.

Litvínov: Nechvátal - Posmyk, Kubát, Stříteský, Zeman, Kousalík, Jareš, Gula, Brejčák Kafan, Hübl, Gerhát Černý, Hanzl, Ručinský Kubinčák, Frolík, Trávníček Majdan, Baláž, Smolka.

Autor: Pavel Mikeš

24.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

Průzkumné vrty na Cínovci
13

Lithium může být pro náš kraj bílým pokladem

Psovod Jörg Kempe a fenka Hipi při pátrání po pohřešované Míše Patricii Muzikářové.
AKTUALIZUJEME
15

Po ztracené školačce pátrá německá fenka Hipi. Pomoci má dívčina bota

Policie hledá tuto neznámou ženu. Kradla ve sportovních potřebách v Mostě

Most /VIDEO/ - "Zná někdo tuto ženu?" ptají se policisté v Mostě. Pátrají po ní kvůli útěku z obchodu bez zaplacení.

Známá zlodějka z Obrnic opět vyrazila s kočárem na nákupy za pět prstů

Most - Mladá žena riskuje přísnější trest hromaděním přestupků. Zatím je vyšetřována na svobodě.

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

Místo hotových výrobků děláme jen polotovary. A za směnu toho zvládneme vyrobit méně než Němci.