Chomutovský tým vedený trenéry Kašpárkem, Štelcichem a Jägerem extraligového soupeře porazil nečekaně jednoznačným výsledkem 8:3. Kromě skvělé útočné fáze se výborným výkonem ukázal také gólman „Eddie“ Štěrba.
První dvě třetiny zápasu byly vyrovnané, klášterečtí hokejisté těžili především z toho, že na rozdíl od domácích hokejistů Litvínova proměňovali šance.
Po dvou třetinách díky tomu svítil na ukazateli skóre stav 2:4.
V první třetině otevřel skóre Koblitz, hned po pár vteřinách druhé části srovnal Přeučil. Další tři góly poté padly z kláštereckých hokejek (Jáchym, Nguyen, Kalinovič), domácí vrátil zpět do zápasu Češka, který snížil na rozdíl dvou branek v čase 39:59.
Do třetí třetiny ale klášterečtí junioři vlétli doslova jako vítr a domácí hokejisté nevěděli, kam dřív skočit.
Během pěti minut totiž inkasovali čtyři góly a Klášterec v té době vedl už 8:2.

HC Chemopetrol Litvínov - HC Klášterec nad Ohří 3:8 (0:1, 2:3, 1:4)

Branky: 21. Přeučil, 40. Češka (Truhlář), 58. Kůs (Gula) - 11. Koblitz (Kolář), 23. Jáchym, 28. Nguyen (Kalinovič), 39. Kalinovič (Paul), 45. Szakal (Žižka), 47. Jáchym (Bečvář), 49. Žižka (Kalinovič, Szakal), 50. Dudek (Žižka).