Hanzl o Francouzovi: Klíčový muž v play off? Ne, on je skvělý celou sezonu

Litvínov - Z nahrávače střelcem a novou roli si užívá. Šikovný forvard litvínovské Vervy Robin Hanzl v play off řádí. Dvěma góly naposledy položil základ k postupu do finále přes Brno a teď si přeje, aby se forma držela jeho lajny i nadále. Navíc chválí i brankáře Pavla Francouze. "Není naším klíčovým můžem jen v play off. On je klíčovým hráčem celou sezonu," vyskl Hanzl poklonu muži s maskou.

8.4.2015

Robin Hanzl (ve žlutém).Foto: DENÍK

Položil jste základ postupu do finále. Celou sérii jste byl spíše v roli nahrávače, naposledy jste přispěl dvěma góly k porážce Brna a postupu.

Konečně se to změnilo, že já jsem byl ten střelec a ne nahrávač (úsměv). Poprvé jsem neměl komu nahrát, byl jsem sám před brankou, tak jsem to zametl a podruhé to měl Rúča mezi nohama, já do toho jen plácl a ono to tam naštěstí spadlo.

Opět byl skvělý i brankář Francouz. Zase klíčový muž série.

On je klíčovým mužem celou sezonu. Bez Pavla bysme tady určitě nebyli. Jemu patří velké díky.

Jak jste prožívali vítězný a postupový gól.

Přišla obrovská euforie.

Už vám došlo, co jste vlastně dokázali s postupem do finále?

Já to vidím na fanoušcích, jak to prožívají, jaká je v hledišti euforie. Z nich to strašně číší. To je krása toho hokeje.

Vám bitvy v play off evidentně sedí.

Když se podívate na body, tak mi asi sedí. Snažím se hrát naplno každý zápas, mám výborné spoluhráče. Myslím, že naše lajna šlape, každý západ děláme body. Vychází to zatím celé naší lajně a já doufám, že to v play off takhle bude pokračovat i dál.

Autor: Václav Veverka

8.4.2015

Easter Cup na zimním stadionu v Mostě.

Do Mostu se sjede na 90 mládežnických hokejových týmů. Hraje se Easter Cup

Kouř a prach zabíjejí. Špatné kotle nepomáhají

Na apríla vystoupí známá kapela Horkýže slíže, je vyprodáno

Litvínov - Jako host se v klubu Attic představí formace Definitivní ententýk.

Andělé se rozparádili v závěrečné desetiminutovce a mají skalp Poruby

Most - Náročné a dramatické utkání mají za sebou mostecké házenkářky v podobě středeční předehrávky se soupeřem z Poruby. Mostečanky si pár minut od startu zápasu vypracovaly slušný pětibrankový náskok, ale nebyli by to Černí andělé, aby nepřinesli divákům dramatickou herní vložku. Poruba totiž do poločasu stihla skóre otočit a ještě o gól domácí předčit. Do kabin se šlo za stavu 11:12.