Most dostal v Třinci čtyři branky

Třinec, Most - Fotbalisté FK Baník Most utrpěli v Třinci nejvyšší porážku letošní sezóny. Domácí hráči vpodstatě rozhodli v úvodní desetiminutovce, kdy dali dva slepené góly. Třinec – Most 4:0 (3:0).

17.5.2009

Trenér Mostu Robert Žák.Foto: DENÍK/Václav Veverka

Třinci výborně vyšel začátek střetnutí, kdy se nejprve v 8. minutě opřel do míče Hanus a gólman Šavol se musel po jeho střele hodně červenat. O dvě minuty později podnikli domácí rychlý výpad na polovinu hostí, Joukl vybídl k sólu Cepláka a levý záložník Třince podruhé prostřelil brankáře Mostu. Dílo zkázy dokončil v závěru první půle jemnou tečí Szmek. Po změně stran již tlak domácích nebyl tak jednoznačný, přesto to byli Třinečtí, kteří se ještě jednou prosadili, když v 73. minutě využil brejkové situace Doubek.

„Opět jsme doma vstřelili čtyři branky, takže s tím musím být spokojen. Naopak se mi až tak nelíbila naše mezihra ve středu pole,“ řekl po utkání domácí kouč Erich Cviertna. „Vstup do zápasu byl z naší strany špatný. Dostali jsme góly, které se určitě daly chytat. Prostřídali jsme, jelikož domácí hráli v pohodě, hlavně jsme měli problémy s jejich útočníky. Rozhodly naše chyby,“ doplnil trenér Mostu Robert Žák.

Třinec – Most 4:0 (3:0)

Branky: 8. Hanus, 10. Ceplák, 39. Szmek, 73. Doubek.

Rozhodčí: Adámek – Kubáň, Marek. Diváci: 1022. ŽK: Diego, Schut, Frnoch (všichni Most).

Třinec: Lipčák – Lisický, Chlebek, Kuděla, Zbončák – Joukl, Hupka, Hanus (67. Cabák), Ceplák – Doubek (77. Veselý), Szmek (77. Přecechtěl). Trenér: Erich Cviertna.

Most: Šavol – Knakal, Jedinák, Tonev (18. Loos), Fleišman – Sigmund (54. Frnoch), Schut, Boutasgount (46. Štumpf), Diego – Franěk, Oboya. Trenér: Robert Žák.

(sch, vev)

17.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Mostečanky porazily ve druhém finále Slavii o deset gólů.
15

OBRAZEM: Tady titul slavit nebudete! Andělé srovnali finále se Slavií

Lanové centrum v Oseku, v Mostě má být větší.

V mosteckém parku Šibeník má vzniknout lanové centrum, větší než v Oseku

Dvojice mužů našla klíče od baru. Provozovna pak přišla o majetek

Most - Mladíci se vydali do provozovny v noci, brali cigarety i hotovost z trezoru.

Most se rozloučil se sezónou těsnou porážkou s Prahou. Celkově je šestý

Most - Tento čtvrtek v pět hodin odpoledne zakončil mostecký výběr své účinkování v druhé sezóně DRFG Superligy malého fotbalu. V jeho rámci přivítal na svém hřišti Prahu a utkání snad ani nemohlo skončit jinak než těsnou výhrou Prahy v poměru 3:2. Kdykoliv se totiž tito dva soupeři střetli, rozcházeli se po výhře Prahy 3:2. Zatímco v předchozích třech případech tomu tak bylo ale až po penaltovém rozstřelu, tentokrát Praha zvítězila již v základní hrací době a Most tak odcházel ze hřiště zcela bez bodu.

Mladý matematik z Mostu uspěl v mezinárodní soutěži

Most - Lukáš Müller z Podkrušnohorského gymnázia Most získal třetí místo ve finále mezinárodní matematické soutěže Adama Riese, která se konala v německém městě Annaberg-Buchholz.