Baník Most urval body na Spartě a míří za záchranou II. ligy

Praha, Most - Zoran Danoski a Stanislav Hofmann se podepsali pod vítězství na hřišti rezervy pražské Sparty. Mostečané tam dvěma brankami získali tři body a stále tak mohou myslet na záchranu druhé nejvyšší soutěže.

15.4.2012 3

Fotbalisté sparťanské rezervy (v červeném) nezískali na jaře ještě ani bod. Baník Most tam vyhrál 2:0.Foto: DENÍK/Michal Káva

Mostečané si v Praze branky rozdělili rovnoměrně do obou poločasů. Ve třicáté minutě načal soupeře svou ranou štírek Zoran Danoski a šest minut po zahájení druhého dějství ho napodobil Stanislav Hofmann.

AC Sparta Praha B – FK Baník Most 0:2 (0:1)

Branky: 30. Danoski, 51. Hofmann. Rozhodčí: Možíš - Hájek, Handlíř. ŽK: Frýdek, Kadeřábek - Štípek. Diváci: 405.

Sestava Sparty B: Holý - Grajciar (46. Vidlička), Krch, Polom, Jánoš (46. Frýdek) - Kadeřábek, Jirásek, Folprecht, Hybš - Sýkora, Juhar (58. Griffiths). Trenér: Svoboda.

Sestava Mostu: Bertelman – Knakal, Hofmann, Procházka, Řehák – Huňa, Pilař, Schut, Štefko (90. Kerbr) – Danoski (71. Holub), Mlika (76. Štípek). Trenér: Zach.

Autor: Václav Veverka

15.4.2012 VSTUP DO DISKUSE 3

Stovka cyklistů zahájila v Mostě turistickou sezonu jízdou z Benediktu na Matyldu.
18

OBRAZEM: Cyklisté zahájili sezonu vyjížďkou na Matyldu

Tatrováckou techniku využívalo několik hodně rychlých aut.
AUTOMIX.CZ
68

OBRAZEM: Tyhle české sporťáky uměly i přes 300 km/h. A měly motory z tatrovek

FOTO DNE: Největší maturitní tablo je u zimního stadionu

Most - Držte palce hvězdám z pajďáku! vyzývá obří tablo mostecké pedagogické školy.

Mostecká policie odhalila další obchodníky s drogami

Most – Žena skončila ve vazbě a hrozí jí až deset let vězení. Za drogové delikty už byla trestána dříve.

Příměstské tábory jsou velkým hitem

Chomutov, Most, Žatec - Ředitelé volnočasových středisek zvyšují nabídku příměstských táborů, mají ale problémy naplnit ty turnusové. Roli hrají finance i nesamostatnost dětí, říkají.

Páté kolo Mostecké ligy bylo ve znamení překvapení

Most - Sportovní areál 11. ZŠ Most byl i tuto neděli kulisou pro další kolo DRFG Mostecké ligy. V pátém dějství šestnáctého ročníku se uskutečnily pouze tři zápasy, když dvě utkání byla jejich protagonisty odložena.