VYBERTE SI REGION

Baník dostal v severočeském derby od Varnsdorfu čtyři branky

Varnsdorf, Most - Mostečtí fotbalisté v dalším druholigovém kole vyfasovali debakl 0:4 v severočeském derby na trávníku Varnsdorfu. Hattrickem pomohl soupeře skolit domácí Rudnytskyy. V dalším kole hostí Most doma nováčka z Frýdku Místku.

20.10.2013

TAKTO SE RADOVALI fotbalisté Varnsdorfu v posledním domácím utkání proti Mostu.Foto: DENÍK/ Michal Šafus

FK Varnsdorf - FK Baník Most 1909 4:0

Branky: 11., 23. a 76. Rudnytskyy, 87. Volf. Rozhodčí: Mikel, ŽK: Synek - Běloušek, Charuza, Šlapák, ČK: 52. Charuza. 808 diváků. Poločas: 2:0.

Sestava FK Baník Most 1909: Belaň – Běloušek, Olejník, Charuza, Ježdík – Nečas (53. Nguyen), Jan Procházka, Rosendo, Šlapák – Surynek (78. Djiby Ba), Jiří Procházka (53. Vojta).

Autor: Václav Veverka

20.10.2013

Dálnici D8 před hranicemi zcela uzavřela nehoda na německé straně

Ústecký kraj - Dálnice D8 je před státní hranicí s Německem zcela uzavřena. Důvodem je nehoda na německé straně. Kamiony musejí sjíždět směrem na Děčín, osobní auta jezdí přes Petrovice.

Jak být v práci 40 hodin týdně a nezbláznit se

Pracujete často deset hodin denně a přesto stále nestíháte? Pak si potřebujete lépe naplánovat pracovní den a využívat čas efektivněji. Za 40 hodin týdně byste měli pohodlně zvládnout náplň práce, pokud ji děláte správně. Jak na to, radí experti na efektivitu práce.

Litvínov si zavařil! Výhru urval až v prodloužení díky Lukešovi

Litvínov /FOTOGALERIE/ – Výpadek ve třetí třetině málem stál hokejisty Litvínova vítězství nad Pardubicemi. V závěru nedělního utkání 39. kola extraligy, které se zvrhlo v přestřelku, přišel favorit ze severu Čech o dvougólové vedení a také o bod. Zápas musel zachraňovat až v prodloužení, které v čase 63:54 rozhodl dvougólový Lukeš (2+2). Verva urvala dva body za výhru 5:4. Pardubice padly už pošesté v řadě a klesly až na poslední místo extraligové tabulky.